:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C pochmurno z przejaśnieniami

Poczuj Miętne do Niepodległej

Koncerty, Poczuj Miętne Niepodległej - zdjęcie, fotografia

Poczuj miętę tego roku do Niepodległej ! Poczuj Miętne do Niepodległej ! W najbliższą niedzielę Powiatowe centrum Kultury i Promocji w Miętnem zaprasza na wyjątkowy koncert. – Spotykamy się po obiedzie w staropolskim dworku w Miętnem, by wspólnie świętować 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości – zachęca dyrektor PCKiP w Miętnem Beata Pasternak.

"Pierwsze skrzypce" niedzielnego popołudnia będzie grała pianistka Patrycja Wachowicz, a towarzyszyć będzie jej wielu utalentowanych mieszkańców powiatu garwolińskiego. Usłyszycie utwory na fortepianie, saksofonie, gitarze, akordeonie, werbelku. Usłyszycie jak pięknie młodzi ludzie mówią o Polsce. Wystąpią przed gośćmi uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka J. Piłsudskiego w Garwolinie, Szkoły Muzycznej I Stopnia w Garwolinie, Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Garwolinie, Publicznej Szkoły Podstawowej w Żabieńcu. a także lokalni poeci m.in. Bożena Węgrzynek.

Organizatorzy serdecznie zapraszają 28 października w niedzielę na godz. 16.00 do dworku w Miętnem.

Będzie to też ostatnia okazja, żeby obejrzeć w Miętnem wyjątkową wystawę Ośrodka Karta „Rok 1918. Odzyskanie Niepodległości”.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął starosta powiatu garwolińskiego.

Wstęp wolny !

 

PCKiP, oprac. ur


Poczuj Miętne do Niepodległej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl