:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C mgła

Podczas libacji dźgnęła nożem byłego konkubenta - chciała zabić?

Sprawy kryminalne , Podczas libacji dźgnęła nożem byłego konkubenta chciała zabić - zdjęcie, fotografia

Ta libacja alkoholowa mogła zakończyć się tragicznie. Podczas kłótni, pijana Mariola Z. dźgnęła nożem w klatkę piersiową swojego byłego konkubenta. Artur J., który również był pijany, trafił do szpitala. Kobieta została zatrzymana.

Do zdarzenia doszło w czwartek w godzinach wieczornych w Woli Rębkowskiej w gminie Garwolin. Na prywatnej działce trwała libacja alkoholowa, w której uczestniczyło kilka osób. Między 38-letnią Mariolą Z. i jej byłym konkubentem 45-letnim Arturem J. wywiązała się awantura.

– Po godzinie 18.00, na prywatnej działce w Woli Rębkowskiej, podczas libacji alkoholowej, 38-letnia Mariola Z., od kilku lat zamieszkująca na terenie powiatu garwolińskiego, dokonała uszkodzenia ciała swojego byłego konkubenta, raniąc go nożem. 45-letni Artur J. z raną klatki piersiowej został przetransportowany do szpitala. Oboje mieli około 2,5 promila alkoholu w organizmie – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Policja na chwilę obecną nie posiada infomacji o tym, czy rana była głęboka i zagraża życiu mężczyzny. Kobieta została zatrzymana. Czy pod wpływem alkoholu i emocji wywołanych kłótnią chciała zabić byłego partnera? Więcej światla na sprawę rzuci z pewnością przesłuchanie Marioli Z,, do którego dojdzie, gdy kobieta wytrzeźwieje.  

 

ur

Fot. Poglądowe: freeimages.com

Podczas libacji dźgnęła nożem byłego konkubenta - chciała zabić? komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-04-13 20:31:19

    Jak wytrzezwieje to nic nie będzie pamiętać.

  • Narkomaniak - niezalogowany 2018-04-17 03:37:05

    Alkohol robi robotę... Najpierw obserwacje powinno się robić a później karać...

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl