:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Podziękowania i życzenia dla cywilnych pracowników komendy

Inne Ciekawostki, Podziękowania życzenia cywilnych pracowników komendy - zdjęcie, fotografia

W piątek 10 listopada w garwolińskiej komendzie odbyła się uroczystość z okazji przypadającego na 11 listopada Święta Służby Cywilnej. Podziękowania za pracę i najlepsze życzenia złożyli pracownikom komendanci.

Komendant mł. insp. Iwona Czarnocka wraz z I zastępcą mł. insp. Krzysztofem Kędziorkiem, w obecności kierownictwa komendy, złożyli życzenia pracownikom cywilnym i urzędnikom korpusu za dotychczasowe zaangażowanie i pracę. Komendant podkreślił ich wkład w prawidłowe funkcjonowanie komendy oraz udzielaną pomoc. Potwierdził również, że w każdej chwili działania garwolińskiej jednostki odczuwalna jest praca „cywili”, która jest doskonałym uzupełnieniem służby funkcjonariuszy policji.

 

Dzień, w którym przypada Święto Służby Cywilnej” – 11 listopada nie jest przypadkowy. To symboliczna data odzyskania niepodległości w 1918 roku. Polska zaczęła odbudowę niepodległej struktury państwowości od administracji, a rozpoczęcie działalności przez Służbę Cywilną było pierwszym sygnałem, że „Polska to jeden organizm, którego sercem jest prężnie działająca administracja rządowa”.

 

KPP Garwolin, oprac. ur

 


Podziękowania i życzenia dla cywilnych pracowników komendy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl