:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C rozproszone chmury

Podziękowania Kasi i Mateusza dla rodziców z blisko milionem odsłon na YouTube!

 

Przeglądaliśmy książki w Gminnej Bibliotece w Miastkowie i znaleźliśmy coś ciekawego – mówił podczas swojego weselnego przyjęcia Mateusz. Młody mężczyzna wraz ze swoją nowo poślubioną żoną Kasią postanowili podziękować swoim rodzicom w nietypowy, przezabawny sposób. To video stało się hitem! Niezwykłe podziękowania opublikowane na YouTube obejrzano już blisko milion razy!

 

Z pompą i na wesoło!

Kasia i Mateusz zawarli związek małżeński 24 października 2015 roku. Ich przyjęcie weselne odbyło się w Sali Nowy Pilczyn. Video z podziękowań dla rodziców Kasi, mieszkających w Brzegach oraz rodziców Mateusza, mieszkających w Miastkowie Kościelnym zostało opublikowane na YouTube na kanale OleOle 18 stycznia 2016 roku. Od tego czasu ten materiał obejrzano blisko milion razy, a o wyjątkowej formie podziękowań pisały ogólnopolskie media, twierdząc, że czegoś takiego na polskich weselach jeszcze nie było!

 

Zobaczcie sami, co Kasia i Mateusz znaleźli w bibliotece w Miastkowie Kościelnym i w jaki sposób podziękowali swoim rodzicom, którzy płakali... ze śmiechu.

 

(ur) 2017-07-21 10:18:28

Fot. YouTube/OleOle

 

Podziękowania Kasi i Mateusza dla rodziców z blisko milionem odsłon na YouTube! komentarze opinie

  • ZenekM - niezalogowany 2017-07-25 10:50:43

    A ktoś wie co tam z Oregano słychać?

Dodajesz jako: Zaloguj się