:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C bezchmurnie

Podziwiali American Monster Truck Motor Show w Garwolinie (Video)

Pisk opon, ryk silników, zapach benzyny i palonej gumy oraz emocjonujące popisy w wykonaniu światowej klasy kaskaderów, a to wszystko za sprawą American Monster Truck Motor Show. Publiczność zgromadzona wczoraj na targowisku miejskim w Garwolinie obejrzała pokaz z elementami pirotechnicznymi, świetlnymi i muzycznymi.

 

Widowisko American Monster Truck Motor Show w Garwolinie przyciągnęło widzów w różnym wieku. Nie zabrakło całych rodzin, a okrzyki zachwytu wyrywały się zarówno z tych starszych, jak i młodszych gardeł.

 

Swoimi umiejętnościami w Garwolinie pochwalili się kaskaderzy pochodzący m.in. z Niemiec, Włoch i Hiszpanii. Najmłodszy z nich ma zaledwie 14 lat! Wczoraj publiczność zobaczyła m.in.: przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce pojazdu, drift, czyli technikę jazdy pojazdem w kontrolowanym poślizgu, palenie gumy, jazdę samochodem na dwóch kołach, kontrolowane wypadki, podniebne skoki na motocyklach i motorach, połączone z akrobacjami oraz kaskaderów jeżdżących na bocznych kołach samochodów osobowych i quadów. Show zakończyły ogromne Monster Trucki miażdżące zwykłe samochody swoimi wielkimi kołami. Podczas programu udział w ekscytującej przejażdżce wzięły panie z publiczności.

 

Po pokazie kaskaderzy chętnie podpisywali się na plakatach oraz pozowali do zdjęć z fanami.

(ur) 2017-04-21 19:02:30

Podziwiali American Monster Truck Motor Show w Garwolinie (Video) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl