:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C bezchmurnie

Pogrzeb Bogumiły Szeląg

Długoletnia nauczycielka i dyrektorka Szkoły Rolniczej w Miętnem oraz założycielka i przewodnicząca Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom w Garwolinie Bogumiła Szeląg zmarła w środę 14 marca. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 17 marca w Garwolinie.

Bogumiła Szeląg zmarła w wieku 80 lat. Przez wiele lat była związana ze Szkołą Rolniczą w Miętnem, w której historię wpisała się broniąc krzyży. Była założycielką i przewodniczącą Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom w Garwolinie. (Czytaj więcej>>>)

 

Wyprowadzenie Ciała z Domu Pogrzebowego u Broniszewskiego w Garwolinie nastąpi w sobotę 17 marca 2018 roku o godzinie 12.40.

Nabożeństwo żałobne rozpocznie się o godzinie 13.00 w Kolegiacie Przemienienia Pańskiego w Garwolinie, po którym ciało zostanie złożone na cmentarzu miejscowym.

 

Wystawienie Ciała z modlitwą różańcową w intencji zmarłej w Domu Pogrzebowym u Broniszewskiego w Garwolinie w piątek 16 marca o godzinie 17.00 oraz w dniu pogrzebu o godzinie 11.30.

 

Siostra i rodzina zmarłej proszą o przekazanie datku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom zamiast kwiatów.

 

ur

Fot. arch. eG


Pogrzeb Bogumiły Szeląg komentarze opinie

  • gość 2018-03-16 13:37:42

    Mamy XXI wiek i nadal wystawianie ciał jak za średniowiecza....to bardzo osobisty moment i powinien być zarezerwowany tylko dla rodziny!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl