:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C bezchmurnie

Policjanci na koloniach i obozach

Po raz kolejny policjanci z Komendy Powiatowej Policji wspólnie z pracownikami z Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Garwolinie zainicjowali kontrolne spotkania z dziećmi, spędzającymi czas wakacji na koloniach i obozach. Główna tematyka zajęć dotyczyła bezpiecznego zachowania na drogach, podczas kąpieli wodnych czy podczas wykonywania innego rodzaju aktywności, zwłaszcza w okresie letnim.

Policja jest świadoma zagrożeń wynikających z niewłaściwego zachowania się, zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Policjanci z powiatu garwolińskiego wraz z przedstawicielami PSSE w Garwolinie uczestniczyli  w spotkaniach na koloniach i obozach. Funkcjonariusze  przeprowadzili rozmowy z dziećmi na obozie harcerskim w Łucznicy, Zgórzu, Polewiczu i Górkach.

 

Dzielnicowy z Posterunku Policji z Miastkowa Kościelnego asp. szt. Andrzej Seroczyński i sierż. szt. Małgorzata Pychner z Zespołu d/s. Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii KPP Garwolin wskazywali kolonistom, że powinni zachować szczególną ostrożność podczas uczestniczenia w ruchu drogowym, kąpielach wodnych czy w razie niebezpiecznych sytuacji, jak w chwili pojawienia się atakującego psa. Przedmiotem kontroli była właściwa opieka nad dziećmi przez organizatorów oraz właściwe zabezpieczenia techniczne, tereny na którym przebywają wypoczywający.

 

Policja w dalszym ciągu będzie zaangażowana w spotkania z dziećmi o charakterze edukacyjnym.

 

KPP Garwolin, oprac. ur


Policjanci na koloniach i obozach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl