:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Policjanci na zawodach w Górkach

Podczas niedzielnych Zawodów Towarzyskich w skokach przez przeszkody w Górkach można było odwiedzić stoisko prewencyjne KPP w Garwolinie oraz obejrzeć radiowozy, sprzęt i ubranie policjanta. Największym zainteresowaniem odwiedzających stoisko cieszył się nowy, nieoznakowany radiowóz BMW.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie w minioną niedzielę uczestniczyli w festynie zorganizowanym przez Urząd Gminy Garwolin, Stajnię Hodowlano-Sportową „Grobice” oraz Terenowe Koło Hodowców Koni w Garwolinie. Zawody odbyły się w miejscowości Górki koło Garwolina. Policjanci na specjalnie przygotowanym, stoisku prewencyjnym rozdawali materiały edukacyjne w postaci książeczek, ulotek oraz inne „gadżety” z logo policji.

Obok stoiska policjanci zorganizowali również pokaz sprzętu policyjnego w postaci motocykla i radiowozów. Można było zobaczyć i przymierzyć ubranie policjanta biorącego udział w zabezpieczeniach imprez czy meczy oraz sprawdzić, jak wygląda środek przymusu bezpośredniego w postaci kolczatki drogowej. Dostępne były również alcogogle, w których uczestnicy pokonywali slalom. Odwiedzający stoisko mieli okazję wykonać także odciski linii papilarnych.

W 1. Towarzyskich zawodach w skokach przez przeszkodę udział wzięli policjanci z policji konnej Komendy Stołecznej w Warszawie, którzy podczas pokazu zaprezentowali duże możliwości koni policyjnych.

Przy stoisku największym zainteresowaniem ciszył się nieoznakowany radiowóz BMW. 

 

Wyniki i zdjęcia z I. Zawodów Towarzyskich w skokach przez przeszkody można znaleźć tutaj.

 

Inf. i fot.: KPP Garwolin, oprac. ur


Policjanci na zawodach w Górkach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl