:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C bezchmurnie

Policjanci rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie

 

W piątek 6 października dzieci z Publicznego Przedszkola nr 2 „Akademia Pana Kleksa” w Garwolinie i uczniowie z Zespołu Szkół w Starym Pilczynie gościli policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie w ramach programu „Razem Bezpieczniej”.

 

Grupy 3, 5 i 6-latków spotkały się z asp. szt. Markiem Kapustą. Uczniów z I, II, III i IV klasy szkoły podstawowej odwiedził sierż. szt. Krzysztof Sykuła. Tematem spotkań było utrwalenie zasad ruchu drogowego. Policjanci razem z dzieci przypomnieli podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię, znaczenia najważniejszych znaków drogowych oraz sygnalizacji świetlnej.

 

Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości. Na zakończenie przedszkolaki wysłuchały przeczytanej przez policjanta bajki i otrzymały maskotki. Na policjanta czekało nie lada wyzwanie – wypicie soku z cytryny. W nagrodę za nieskrzywienie się podczas wykonywania zadania mundurowy otrzymał od najmłodszych „order uśmiechu”.

 

(KPP Garwolin, oprac. ur) 2017-10-10 08:14:47

 

Policjanci rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl