:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Policjanci z darami odwiedzili bezdomne zwierzęta w Celestynowie

Garwolińscy policjanci przez ponad miesiąc zbierali karmę, koce oraz środki czystości dla schroniska dla bezdomnych zwierząt. Zebrane dary zostały przekazane na ręce dyrektora schroniska w Celestynowie.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie postanowili zorganizować zbiórkę darów na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie. W trakcie zakończonej kilka dni temu akcji, policjanci poza karmą dla kotów i psów, zbierali także koce, ręczniki oraz środki czystości i środki opatrunkowe.

 

Wszystkie zebrane w ciągu miesiąca dary, zostały przekazane Łukaszowi Balcerowi – dyrektorowi celestynowskiego schroniska. Prawie 300 kg karmy, koce, miski, smycze i zabawki przekazali inicjatorzy zbiórki sierż. Dariusz Domaszczyński, który na co dzień pracuje w Posterunku Policji w Pilawie i mł. asp. Tomasz Pytlarczyk – dzielnicowy gminy Garwolin w Komendzie Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

KPP Garwolin, oprac. ur

 


Policjanci z darami odwiedzili bezdomne zwierzęta w Celestynowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl