:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Policjanci z Garwolina najlepsi na Mazowszu!

W garnizonie mazowieckim zakończyły się eliminacje do finału XX Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turnieju „Patrol Roku 2017". W zawodach rywalizowało 58 policjantów, spośród których najlepszy okazał się zespół z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie w składzie: st. sierż. Kamil Kowalski i post. Hubert Szostak.

 

Po dwudniowych zmaganiach zakończyły się w CSP Legionowo wojewódzkie eliminacje do XXIV Finału Ogólnopolskich Zawodów „Patrol Roku 2017”.

 

Policyjne patrole, które przyjechały do Radomia, na co dzień pełnią służbę w komórkach patrolowo-interwencyjnych i z ogromną dbałością oraz profesjonalizmem zapewniają obywatelom porządek i bezpieczeństwo. Najlepsi reprezentanci swoich jednostek wykazali się ogromnym zaangażowaniem i w sposób rzetelny podchodzą do procesu szkolenia oraz doskonalenia zawodowego, często poświęcając przy tym swój czas wolny.

58 funkcjonariuszy z Mazowsza, którzy na co dzień patrolują ulice, pod czujnym okiem ekspertów z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu oraz wykładowców z Centrum Szkolenia Policji w Legionowie konkurowali w strzelaniu sytuacyjnym, skutecznym obezwładnianiu osób, teście wiedzy, skuteczności przeprowadzania policyjnej interwencji oraz sprawnym pokonywaniu toru przeszkód, a także udzielaniu pierwszej pomocy.

 

Puchar Komendanta Wojewódzkiego trafił do Garwolina

Po zliczeniu wszystkich punktów stało się jasne. Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu oraz tytuł najlepszego patrolu garnizonu mazowieckiego trafił do st. sierż. Kamila Kowalskiego i post. Huberta Szostaka z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Tuż za nimi, na drugim stopniu podium uplasowali się post. Mateusz Jung oraz post. Daniel Błach z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. Trzecie miejsce w konkursie zajęli st. sierż. Jakub Kochanowski oraz sierż. Malwina Piotrowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Najlepsi policjanci Mazowsza otrzymali z rąk insp. Marka Świszcza – I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu oraz insp. Anny Rosół – Komendanta CSP w Legionowie puchar, medale, dyplomy oraz nagrody pieniężne.

Dwie najlepsze pary patrolowe będą teraz reprezentować garnizon mazowiecki Policji w XXIV Finale Ogólnopolskich Zawodów „Patrol Roku 2017”, który odbędzie się we wrześniu w Szkole Policji w Słupsku.

W strzelaniu sytuacyjnym najlepszą drużyną był patrol z KMP w Płocku, natomiast policyjny tor przeszkód najszybciej pokonał patrol z KPP w Sokołowie Podlaskim. W konkurencji przeprowadzania interwencji policyjnej najlepsi okazali się policjanci z KPP w Garwolinie. Ten sam patrol zdobył również najwięcej punktów w konkurencji stosowanych technik obezwładniania osób i umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Uczestnicy eliminacji pisali także test, w którym musieli się wykazać znajomością problematyki służby prewencyjnej, tutaj najlepszy był patrol z KPP w Kozienicach.

Sędziami turnieju byli policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej oraz wykładowcy ze Szkoły Policji w Legionowie. Przewodniczącym jury oraz nadzorującym przebieg rozgrywek był Naczelnik Wydziału Prewencji podinsp. Witold Krawczyk. W skład komisji konkursowej weszli: podinsp. Marek Wierzbiński, podinsp. Wojciech Madej, podinsp. Marcin Mąkosa, kom. Marek Kret, kom. Daniel Wójcik, kom. Adam Roguski, podkom. Marcin Kłos, podkom. Daniel Sokołowski, asp.szt. Jacek Potocki, sierż. szt. Ewa Jaworska, mł. asp. Tomasz Łabys, st.post. Bartłomiej Rybak oraz Magdalena Warchoł.

 

(KPP Garwolin, oprac. ur) 2017-07-13 14:56:44

Policjanci z Garwolina najlepsi na Mazowszu! komentarze opinie

 • egon - niezalogowany 2017-07-17 15:19:40

  ale pies i to z tego a mało kto normalny się na takie coś decyduje

 • Sandrusia depilowana - niezalogowany 2017-07-17 09:37:31

  [quote name="Anaaa"][quote name="Jakub"]Przystojny ten kowalski[/quote]Żonaty XD[/quote]i co z tego.

 • Anaaa - niezalogowany 2017-07-16 21:19:28

  [quote name="Jakub"]Przystojny ten kowalski[/quote]Żonaty XD

 • ona... - niezalogowany 2017-07-14 13:58:49

  Nasz Pan sierżant to całkiem niezłe ciasteczko...

 • okno - niezalogowany 2017-07-14 11:50:13

  [quote name="Kozia Dupa"]Zawsze i wszędzię policja z Garwolina.... najlepsza będzie :D[/quote]kit!

 • Jakub - niezalogowany 2017-07-13 22:52:09

  Przystojny ten kowalski

 • Kozia Dupa - niezalogowany 2017-07-13 13:35:48

  Zawsze i wszędzię policja z Garwolina.... najlepsza będzie :D

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl