:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C zamglenie

Policyjna zabawa choinkowa dla dzieci

W sobotę 4 lutego w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci policjantów i pracowników cywilnych jednostki.

 

 

Dla dzieci został przygotowany kącik plastyczny i malowanie buziek, gdzie powstawały kolorowe po stacie z bajek i zwierzątka.

Kolorowe balony skręcane były w różne zwierzątka, kwiatki i miecze rycerskie. Były wspólne t ańce i zabawy integrujące.

 

Bal swoją obecnością zaszczyciło kółko teatralne „Melonik” ze Szkoły Podstawowej w Trąbkach, które zaprezentowało przedstawienie pt. „Jaś i Małgosia”. Do dzieci przybył św. Mikołaj z workami pełnymi prezentów. Przy odbiorze paczki ze słodyczami i zabawkami najodważniejsi wykazali się talentami wokalnymi i recytatorskimi. Można było również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Po wręczeniu prezentów św. Mikołaj porwał dzieci i rodziców do wspólnego tańca. Tego dnia, w bufecie można było skosztować m.in. domowych wypieków przygotowanych przez rodziców.

 

– Serdecznie dziękujemy pani komendant mł. insp. Iwonie Czarnockiej za pomoc i przychylność przy organizacji wydarzenia. Dziękujemy za kącik plastyczny pani Ani Gładysz, pani Agnieszce Niemirowskiej i pani Ani Zadrożnej z Fundacji Autyzmowcy, natomiast pani Izie Dziwiszek za reżyserię teatrzyku, a także wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie wydarzenia – mówi sierż. szt. Tomasz Pytlarczyk, inicjator i jeden z organizatorów wydarzenia.

 

Inf. i fot. Organizatorzy

(oprac. ur) 2017-02-14 13:38:54

Policyjna zabawa choinkowa dla dzieci komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl