:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Półkolonie letnie w Rębkowie

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Rębkowie pożegnali jakiś czas temu wakacje, ale z pewnością jeszcze długo będą wspominać atrakcje, które gwarantowały im półkolonie letnie, zorganizowane przez ich szkołę.

 

Półkolonie letnie w Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Rębkowie odbyły się w dniach od 21 do 25 sierpnia 2017r. Program półkolonii obejmował gry i zabawy integracyjne na terenie szkoły oraz trzy dni wyjazdowe.

– Uczestniczy dwukrotnie mieli okazję pływać i bawić się na basenie w Garwolinie. W czwartek 24 sierpnia został zorganizowany wyjazd do Farmy Iluzji. Tam dzieci wesoło i ciekawie spędzały czas, korzystając z takich atrakcji jak park linowy, zabawki dmuchane, kolejka i wiele innych atrakcji rozwijających ich sprawność ruchową i intelektualną. W szkole odbyły się także zajęcia plastyczne, dzięki którym dzieci wzmacniały swoją samoocenę. Prowadzący półkolonie dyrektor szkoły Elżbieta Głodek, Alicja Soszka i Kinga Serej, starały się urozmaicić czas wypoczynku letniego poprzez działania zespołowe. Uczestnicy półkolonii uporządkowali również ogródki przyszkolne – informują organizatorzy.

Organizatorzy półkolonii szczególne słowa podziękowania kierują do wójta gminy Garwolin Marcina Kołodziejczyka, który udzielił wsparcia finansowego w organizacji wypoczynku letniego uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Rębkowie.

 

(Inf. Pras., oprac. ur) 2017-09-13 12:06:28

Półkolonie letnie w Rębkowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się