:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Polsat wyremontował im dom – dziś odcinek z Woli Żelechowskiej

Inne Powiat, Polsat wyremontował dziś odcinek Żelechowskiej - zdjęcie, fotografia

Ekipa programu telewizji Polsat „Nasz nowy dom” przyjechała do Woli Żelechowskiej (gm. Żelechów) we wtorek 6 lutego. Tego dnia 4-osobowa rodzina państwa Miszkurków dowiedziała się, że ich dom zostanie wyremontowany. Dziś w telewizji Polsat zobaczymy odcinek z powiatu garwolińskiego.

Pani Agnieszka ma 29 lat. Mieszka w domku pod lasem ze swoją trzyletnią córeczką, Mają i niepełnosprawnymi rodzicami. Kobieta z oddaniem opiekuje się rodzicami i wychowuje małą córeczkę, całkowicie rezygnując z własnych potrzeb i marzeń. Dom rodziny nie ułatwia jej zadania. Nie ma tu ciepłej wody ani kanalizacji. Wodę do kąpieli pani Agnieszka gotuje w garnku na kaflowej kuchni i wlewa do wanny. Mamę musi myć w misce. Ubikacja jest na zewnątrz i ani małe dziecko ani niepełnosprawna babcia nie mogą z niej korzystać. I tutaj pojawili się oni.

 

Ekipa programu telewizji Polsat „Nasz nowy dom” przyjechała do Woli Żelechowskiej (gm. Żelechów) we wtorek 6 lutego. Tego dnia 4-osobowa rodzina państwa Miszkurków dowiedziała się, że ich dom zostanie wyremontowany. W niedzielę 11 lutego odbył się wielki finał, podczas którego rodzina zobaczyła efekty remontu. Emisja odcinka 8., w którym widzowie poznają historię rodziny z powiatu garwolińskiego oraz zobaczą niesamowitą metamorfozę ich domu, już dziś w Polsacie o godzinie 20.05.

W lutym odwiedziliśmy ekipę programu na planie w Woli Żelechowskiej. Co powiedziała nam prowadząca Katarzyna Dowbor? Kto pomagał przy remoncie? Kliknij tutaj i zobacz zdjęcia z wizyty eGarwolin w Woli Żelechowskiej.

 

Polsat/ur


Polsat wyremontował im dom – dziś odcinek z Woli Żelechowskiej komentarze opinie

  • gość 2018-04-19 21:11:04

    Pani Kasiu i cała Ekipo Polsatu Jesteście Wielcy. Jak mieścicie Tak wielkie Serca.

  • gość 2018-04-20 21:01:51

    TO KIT

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl