:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C zamglenie

Ponad 1,5 miliona odsłon w miesiąc - rekord w historii eGarwolin

Pierwszy 1 000 000 odsłon eGarwolin.pl

Jest dla nas miłym zaskoczeniem, że dzięki Waszemu zaufaniu i odwiedzaniu naszego portalu, styczniowe statystyki są takie wysokie i motywujące. Ponad 1,5 miliona odsłon w jeden miesiąc to rekord w historii portalu eGarwolin!

TOP 3 stycznia

W styczniu najbardziej czytanym artykułem był materiał Wielka wygrana w Garwolinie - ponad 2 mln zł w Eurojackpot! – czytano go blisko 16 000 razy. Artykuł Znaleźli kierowcę, który zniszczył ogrodzenie cmentarzaczytano blisko 10 000 razy. Na trzecim miejscu znalazł się materiał Dwa ciała w niespełna 10 godzin – strażacy wyważyli drzwiprzeczytany ponad 8000 razy. Dużą ilością odsłon w styczniu cieszył się również dział Ogłoszenia.

 

Pierwszy milion, a nawet półtora

Od początku istnienia portalu nie udało się nigdy przekroczyć magicznej cyfry – czyli 1 000 000 odsłon w ciągu miesiąca. W miesiącu styczniu wygenerowaliście 1 544 453 odsłon, a portal odwiedziło 86 587 unikalnych użytkowników. Duży wpływ na zwiększenie oglądalności portalu miała zmiana silnika, na którym pracuje eGarwolin.pl. Zmiany tej dokonaliśmy pod koniec roku 2017. Pozwoliło to uzyskać większą czytelność i przejrzystość portalu. Przyśpieszyło to też czas wczytywania strony, który w styczniu wyniósł 3,98s. – średnia z 2017 roku wynosiła 8,71s.

Przejrzystość portalu i łatwość poruszania się po nim jak również wersja mobilna sprawiła że spędzacie na nim więcej czasu – w styczniu średni czas spędzony podczas jednej sesji wyniósł 2,25min., średnio podczas jednej sesji obejrzeliście 6,45 stron. W roku 2017 średni czas spędzany podczas jednej sesji na stronie wynosił 1,56 min., a w czasie jednej sesji przeglądano średnio 2,46 stron.

 

Z jakich urządzeń nas czytacie

Miesiąc styczeń pokazał, jak ważną rolę odgrywa nasza mobilna wersja AMP eGarwolin.pl. Najczęściej w minionym miesiącu przeglądaliście nas z urządzeń mobilnych.

 

Liczba odsłon od początku istnienia portalu

 

Materiał sporządzony na podstawie statystyk analytics.google.com

 

Ponad 15 000 fanów

Styczeń przyniósł także wzrost liczby facebookowych fanów portalu eGarwolin. Dwa tygodnie temu było Was 15 000, a ta liczba stale rośnie! Dziękujemy!

To dzięki polubieniu i obserwowaniu fan page'a portalu jesteście najszybciej informowani o różnych zdarzeniach. Ze względu na zmiany, jakie wprowadza Facebook, który ogranicza Wasz dostęp do postów informacyjnych, warto zaznaczyć opcję "Wyświetlaj najpierw".

 

Dziękujemy i pozdrawiamy
Redakcja eGarwolin.pl

 

 

Ponad 1,5 miliona odsłon w miesiąc - rekord w historii eGarwolin komentarze opinie

  • czytelnik - niezalogowany 2018-02-01 17:07:41

    Gratuluję ilości odsłon. Nowa wersja silnika renderującego strony portalu działa faktycznie szybciej. Jednak do ideału jeszcze brakuje. W wersji mobilnej, gdy otworzymy w oddzielnych kartach kilka podstron portalu, wszystkie mają identyczną nazwę: "egarwolin.pl- wersja AMP", zamiast "egarwolin.pl - Tytuł artykułu". Szkoda też, że zrezygnowaliście z możliwości wyrażenia poparcia / dezaprobaty dla poszczególnych komentarzy oceniając je za pomoca +/- . W wersji desktopowej natomiast denerwuje samostartujące wideo na samym dole strony, niepotrzebnie obciąża komputer i łącze, po co to komu? Zainteresowani materiałami filmowymi sami są w stanie uruchomić odtwarzanie.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl