:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Ponad pół kilograma amfetaminy w Garwolinie. Zatrzymana kobieta i jej znajomy

Ponad pół kilograma amfetaminy posiadała 30-letnia garwolinianka. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Za posiadanie takiej ilości narkotyków grozi jej nawet 10 lat wiezienia. Do policyjnego aresztu trafił też znajomy kobiety.

 

Akcja policji miała miejsce w Garwolinie w poniedziałek 10 lipca.

– Policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową z wydziału kryminalnego komendy powiatowej w Garwolinie zatrzymali 30-latkę. Informacje, które wcześniej zebrali kryminalni, wskazywały, że kobieta może posiadać narkotyki. Do zatrzymania doszło w poniedziałek. Podczas przeszukania mieszkania policjanci ujawnili 519 gramów amfetaminy, marihuanę, wagę elektroniczną, pieniądze oraz kilkadziesiąt paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

– Podczas zatrzymania w mieszkaniu przebywał także 32-letni znajomy kobiety, który posiadał przy sobie 11 gram amfetaminy. Osoby zostały zatrzymane i trafiły do policyjnego aresztu. Śledczy przedstawili podejrzanym zarzuty udziału w obrocie znacznej ilości i posiadania środków odurzających. Za te przestępstwa grozi im do 10 lat więzienia – dodaje funkcjonariusz.

 

(KPP Garwolin, oprac. ur) 2017-07-13 13:39:46


Ponad pół kilograma amfetaminy w Garwolinie. Zatrzymana kobieta i jej znajomy komentarze opinie

  • Sandra - niezalogowany 2017-07-17 05:03:38

    [quote name="Edzia"]Jaka krytyczna sytuacja rodziny?? Sama na taka taką sytuację zapracowala. Sama jestem matką i nie wyobrażam sobie żeby odp....ac takie numery wiedząc że mogę stracić przez to chodź jedno dziecko . A ona straciła kiedyś jedno, była młoda i głupia ale niestety głupota nie przeszła z wiekiem .Ale co tu się dziwić, nic mądrego z rodzinnego domu nie wyniosła ... A dzieci szkoda bo przy takiej matce na nic dobrego nie wyrosną...[/Zgadzam się z tym że nie powinna handlować i narażać siebie a przede wszystkim dzieci a co do matki to jest bardzo dobrą matką tylko pochłonęła ją chęć głupiego zarabiania pieniędzy czego rownież nie popieram. Co do syna najstarszego tak straciła bo jako młoda dziewczyna popadła w nałóg i zamiast jej pomóc zabrali jej syna a ją zostawili bez pomocy. Ale wieży mi Pani że to złe rozwiazanie było dla dziecka. Matkę mamy tylko jedną i nikt jej nie zastąpi .

  • Sandra - niezalogowany 2017-07-17 04:53:22

    jej sprawa czy rozprowadza narkotyki ???skąd ty jesteś ??? Owszem jej sprawa bo ani ja ani ty za to nie odpowiemy tylko ona w zeczy samej. Nie popieram narkomani, pijactwa mnie rownież razi ale nie będę tu komentować tak jak ty bo masz żal swój osobisty do niej. Tak pozatym tu wypisujesz a kiedyś sama z nią to robiłaś i tez jesteś matką. Dla tego to jest śmieszne co wypisujesz .

  • Sandra - niezalogowany 2017-07-16 20:04:40

    Tak jej sprawa ona ryzykuje ona będzie odpowiadać nie wy. Co do słownika nie trzeba mi się cofać ale widzę ze co złe szybko łapiesz swoją osobę tez tak bez skrupułów krytykujesz???Garwolin to od zawsze sensacji tylko szuka i nakręca jak stare dewoty. Fakt nie powinna tym się zajmować tez nie pochwalam tego ale nie moja sprawa i nie będę dziewczynie tu jeszcze dogadywać jak te osoby które maja osobiste żale

  • Edzia - niezalogowany 2017-07-16 18:21:40

    Jaka krytyczna sytuacja rodziny?? Sama na taka taką sytuację zapracowala. Sama jestem matką i nie wyobrażam sobie żeby odp....ac takie numery wiedząc że mogę stracić przez to chodź jedno dziecko . A ona straciła kiedyś jedno, była młoda i głupia ale niestety głupota nie przeszła z wiekiem .Ale co tu się dziwić, nic mądrego z rodzinnego domu nie wyniosła ... A dzieci szkoda bo przy takiej matce na nic dobrego nie wyrosną...

  • amfa - niezalogowany 2017-07-16 17:15:02

    [quote name="Sandra"]... Prócz tego że nie chandluiecie. Ja uważam ze to jej sprawa i to ona sama poniesie konsekwencję za swoje czyny nie wy... [/quote]jej sprawa czy rozprowadza narkotyki ???skąd ty jesteś ??? z kosmosu ???poza tym "handel" piszemy przez samo h!

  • hfddhfdsf - niezalogowany 2017-07-16 15:08:35

    [quote name="Sandra"]Żal mi tych ludzi którzy tu komentują tą krytyczną sytuację tej rodzinny zapewne własnych problemów nie posiadają bądź mają satysfakcję z tego że do takiej sytuacji doszło. Piszecie żal dzieci ale ich matkę krytykujecie co same nie dużo róznicie się od niej samej. Prócz tego że nie chandluiecie. Ja uważam ze to jej sprawa i to ona sama poniesie konsekwencję za swoje czyny nie wy. Więc skaczcie te żałosne wpisy bo każdy i tak wie kto pisze i tylko pośmiewisko z siebie robicie same. Pozdrawiam mieszkanki Garwolina o tak małej inteligencji ????[/quote]Proponuję zacząc od podstaw czyli od słownika ortograficznego a ewentualnie dopiero później próbować wyrażać swoje zdanie

  • Sandra - niezalogowany 2017-07-16 09:21:42

    Żal mi tych ludzi którzy tu komentują tą krytyczną sytuację tej rodzinny zapewne własnych problemów nie posiadają bądź mają satysfakcję z tego że do takiej sytuacji doszło. Piszecie żal dzieci ale ich matkę krytykujecie co same nie dużo róznicie się od niej samej. Prócz tego że nie chandluiecie. Ja uważam ze to jej sprawa i to ona sama poniesie konsekwencję za swoje czyny nie wy. Więc skaczcie te żałosne wpisy bo każdy i tak wie kto pisze i tylko pośmiewisko z siebie robicie same. Pozdrawiam mieszkanki Garwolina o tak małej inteligencji ????

  • Temida - niezalogowany 2017-07-16 06:24:24

    do Mafia:żal ściska że RP utrzymuje taka patologie. Do pracy uczciwej zagonić!!! A Ty uważaj na osiołka bo kolejne dziecko Ci zrobi!!!

  • Mieszkanka - niezalogowany 2017-07-15 10:13:54

    Cyt:[quote name="Matka"]To co czytam jest straszne.pani kasio i afrodyto i inni rodzice Droga Pani , atakując jej dzieci ? Pisząc , że ich szkoda ? Że niszczy po kolei każdemu dzieciństwo i przy tym bawi się w najlepsze nic sobie z tego co się dzieje nie robiąc ?? Chyba źle pani zrozumiała wypowiedz . Miała mieszkanie bo przygarnął ją dziadek mający nadzieje że wreszcie zmądrzała , dwoje dzieci i co miesiąc stały dochód 500 plus i alimenty na oboje , każdy z osiedla by jej pomógł gdyby tylko zachowywała się jak człowiek . A ona używa sobie w najlepsze , ubliża sąsiadom , wyzywa dzieciakom , notorycznych kłótni z dziadkiem już nie daje się słuchać, sprowadza menelstwo przed blok i jeszcze te narkotyki ?? Ma pani dzieci ? Zna pani tą osobę ? Naprawdę nie uważa pani że 30 letnia matka z takim doświadczeniem życiowym powinna zmienić już swoje priorytety ?? Ludzie mają dość jej chamstwa , każdemu szkoda jej dzieci i dziadka który nie może pozbyć się jej z domu, bo nie daje spokojnie mu żyć. I z nikąd pomocy , każdy rozkłada ręce ... To co okazało się teraz świadczy tylko o tym ze głupota ludzka jednak nie ma dna . I powtarzam : szkoda dzieci , ale jak własna matka o nich nie myśli to co zrobić ??? Mamy JEJ współczuć ?? To dorosła osoba , i skoro takie rzeczy robi to niestety takie komentarze będzie musiała czytać . Pozdrawiam .

  • zero tolerancji - niezalogowany 2017-07-15 09:46:05

    Poziom niektórych wypowiedzi naprawdę przerażający. Aż dziwne że redaktorzy portalu nie tego moderują. Nie zmienia to postaci rzeczy, że za handlem białą śmiercią kara powinna być szczególnie dotkliwa. Tępić, tępić i jeszcze raz tępić.ps. jeżeli to prawda że handlarka jest już na wolności to nasuwa się smutna refleksja, że " takie rzeczy to tylko w Polsce".

  • 666 - niezalogowany 2017-07-15 09:00:34

    [quote name="go ha"]afrodytka zal ci du.pe skiska ze dziewczyna jest madrzejsza od ciebie. podejdz do niej i jej to powiedz prostaczko po studiach haha a jaj zazdroscisz tatuazy to ci wydziaram kuta.sa na czole i panikasi obciagasi tez haha[/quote]jak widać liczysz, że cię nie wsypie. przeliczysz się. już niebawem

  • Matka - niezalogowany 2017-07-15 04:58:06

    To co czytam jest straszne.pani kasio i afrodyto i inni rodzice to co piszecie i ile w was jadu i podłości jest przerażające. Atakując jej dzieci nie reprezentujące swoją osobą nic lepszego niż ta dziewczyna. Ten sam poziom. Pozdrawiam

  • Afrodyta - niezalogowany 2017-07-14 20:06:28

    [quote name="go ha"]afrodytka zal ci du.pe skiska ze dziewczynadrzejsza od ciebie. podejdz do niej i jej to powiedz prostaczko po studiach haha a jaj zazdroscisz tatuazy to ci wydziaram kuta.sa na czole i panikasi obciagasi tez haha[/quote]Ha ha ha obronczyni się znalazła ha ha. Czyżby koleżanka z czerwonym łbem ha ha pośmiewisko Garwolin i okolic. Jeśli masz Ochotę to wydziargaj Sobie. Bo tylko tego nie masz jeszcze a bardzo by Ci pasowało na Ryju ha ha. Ha ha ha ha ha ha Prostaczko bez szkoły sepleniaca się ha ha ha Ps.gdyby była mądra to złapać by się nie dała idiotka ha ha ha

  • Mieszkanka - niezalogowany 2017-07-14 19:31:17

    [quote name="go ha"]afrodytka zal ci du.pe skiska ze dziewczyna jest madrzejsza od ciebie. podejdz do niej i jej to powiedz prostaczko po studiach haha a jaj zazdroscisz tatuazy to ci wydziaram kuta.sa na czole i panikasi obciagasi tez haha[/quote]" Dziewczyna mądrzejsza od Ciebie " , to mogła napisac tylko główna bohaterka artykułu bo dziarsko chodzi po osiedlu lub jej psiapsiuła bo to dokładnie jej poziom intelektualny . Naprawdę jest czego zazdrości , gratuluje poczucia świadomości sytuacji w jakiej "pani" od biznesu narkotykowego się znalazła . Ale jak się nie ma mózgu to rzeczywiście tak można napisać ....

  • go ha - niezalogowany 2017-07-14 19:12:59

    afrodytka zal ci du.pe skiska ze dziewczyna jest madrzejsza od ciebie. podejdz do niej i jej to powiedz prostaczko po studiach haha a jaj zazdroscisz tatuazy to ci wydziaram kuta.sa na czole i panikasi obciagasi tez haha

  • Afrodyta - niezalogowany 2017-07-14 14:19:37

    Tak się składa że 500+ mi nie potrzebne. Zamiast latać i się kur... za małolata wolałam się uczyć iść na Studia, które skończyłam i mam dobrą pracę. Własne mieszkanie i perspektywy na dalsze życie. Niestety wymieniona wyżej " Osoba" Dilowała już w wieku 16 lat także o czym mowa.... Nie wiem czego TAK Wam żal ? Że Meta się skończyła ???? Bo chyba o to chodzi.. Niektórzy ludzie wybierają łatwe życie. Zarobić ale się nie narobić. TAk było w tym przypadku... Tłumaczenie mam dzieci pracy nie mogę podjąć.. 2/4 społeczeństwa ma dzieci i pracuje uczciwie , spłaca kredyty i żyje jak Bóg przykazał. Ale co zrobić zawsze znajdzie się taka Patologia co odstaje od reszty... Teraz mam niby się rozczulać nad kimś kto jest wulgarny, chamski i bez wychowania. Myśl że jak ma Dzieci to wszystko od życia się jej należy.. Do Roboty Sz...ty !!! Zarobić uczciwie na Te Hybrydy, Tatuaże, makijaże permanentne i ciągłe zamiany fryzury ... A nie na dzieci pieniądzach Żerujecie. Same wystrojone a dzieci w Sklepach z Tanią Odzieżą ubierane. BARDZO DOBRZE !!!! NARESZCIE WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI ZACZĄŁ DZIAŁAĆ !!! BRAWO BRAWO :lol:

  • kimi - niezalogowany 2017-07-14 12:44:49

    [quote name="Mafia"]żal wam ku.. .y i plociuchy ze oni sie bawią a wy nie. spoleczniaki j.. .ał was osiołek ze szreka :lol:[/quote]jak widać dużo wiesz. właśnie skopiowałem twój wpis. czekaj w spokoju na CBŚ

  • panikasia - niezalogowany 2017-07-14 12:24:13

    Mafia , mops , garwolanka [quote name="Mafia"]żal wam ku.. .y i plociuchy ze oni sie bawią a wy nie. spoleczniaki j.. .ał was osiołek ze szreka :lol:[/quote][quote name="MOPS"]Anonimowo to wy Afrodytki i Wzorowi Rodzice mocni jestescie! W oczy sprzyjacie a za plecami ku...y. Ciekawe które w twarz tej dziewczynie to powie?zreszta tam co druga święta matka na każde dziecko ma z kim innym to co się czepiacie?Judasze kto pierwszy bez skazy rzuci kamieńUbodzy na umyśle ludzie....intelektem z poziomu "pani" z artykułu. Mowa o matce trójki dzieci,która zniszczyła życie najstarszemu i która teraz zrobiła to samo kolejnej dwójce . Ordynarny brudas który nie potrafi docenić pomocy innych ludzi. Doczekała się eksmisji i ma 4 sprawy na policji z różnych paragrafów. Więc są tacy co się nie boją ;-) Nikogo by nie obchodziło co robi, gdyby nie rzucała tłustym dupskiem i cwaniakowała razem z koleżankami xxxxl które jedyne na co stać to hybryda na paznokciu bo roboty dla takich nie ma , mózgi jak fistaszek...A czego nam żal ??? Że się bawi ?? W krzakach na Kościuszki :-)?? Na prawdę szczyt marzeń. Żal to jej dzieci, bo zabawę mamusi będą pamiętały całe życie.

  • @ - niezalogowany 2017-07-14 09:29:54

    Bardzo dobrze. Niech się jeszcze wezmą za tych z Marzysza bo tam sodoma i gomora.

  • jozdf - niezalogowany 2017-07-14 09:22:44

    Jaka mafia tyle piniedzy. hahah .Marzyszaki co wy bedziecie teraz zarli

  • czepiec - niezalogowany 2017-07-14 07:13:16

    Patryczek zaczął sypać........

  • Anka - niezalogowany 2017-07-13 22:52:52

    [quote name="hiena"]a jak tam mafia narkotykowa z Garwolina? Jak się miewają Patryk J., Paweł M., Dawid P., Hubert S., Daniel Sz. oraz Jakub A.Zwłaszcza Patryk. J. oraz Paweł M. ps ?Szczypior?.[/quote]Sprawa jest nadal w toku.

  • Miejscowy - niezalogowany 2017-07-13 21:36:40

    Jeszcze w 3 klatce tego bloku i jego zwariowana wataszka została

  • Garwolanka - niezalogowany 2017-07-13 19:52:46

    Co kogo obchodzi kto z kim ma dzieci kazdy niech pilnuje swojej D... Kościuszki 55 tam tez świętych nie ma nie pracują a kasą operują... Afrodyta ciekawe na co ty 500+wydajesz. Nie bylo 500+drinki tez były więc nie wiem o co biega. Pewnie ty nie pijesz 8) piszac o kims trzeba pomyslec o sobie. A dziewczyna spoko jest kazdy ma cos za uszami. Lepiej pisac żale tutaj niz komus w oczy powiedziec. Odważni :lol: :lol:

  • MOPS - niezalogowany 2017-07-13 19:43:17

    Anonimowo to wy Afrodytki i Wzorowi Rodzice mocni jestescie! W oczy sprzyjacie a za plecami ku...y. Ciekawe które w twarz tej dziewczynie to powie?zreszta tam co druga święta matka na każde dziecko ma z kim innym to co się czepiacie?Judasze kto pierwszy bez skazy rzuci kamień?

  • Mafia - niezalogowany 2017-07-13 18:05:16

    żal wam ku.. .y i plociuchy ze oni sie bawią a wy nie. spoleczniaki j.. .ał was osiołek ze szreka :lol:

  • vlad - niezalogowany 2017-07-13 17:46:37

    plenić chwasty

  • Rodzic - niezalogowany 2017-07-13 16:37:53

    Brawo!! Cwaniactwo i hamstwo tej dziewczyny nie znało granic . Szkoda tylko dzieci . Czas najwyższy zrobić z nią porządek .

  • hiena - niezalogowany 2017-07-13 16:35:58

    a jak tam mafia narkotykowa z Garwolina? Jak się miewają Patryk J., Paweł M., Dawid P., Hubert S., Daniel Sz. oraz Jakub A.Zwłaszcza Patryk. J. oraz Paweł M. ps ?Szczypior?.

  • Afrodyta - niezalogowany 2017-07-13 15:38:31

    Bardzo dobrze.! Nareszcie się za to wzięli Wsadzić ich. Do normalnej pracy się nie chce chodzić tylko handlować. Najlepiej Narobić sobie dzieci, każde z innym chlopem a potem 500+ Chodzaca Patologia. Co miesiąc do Mopsu a po wypłacie siedzą na ławce pod blokiem i drinki za drinem.! Ludzia ublizaja przejść normalnie nie można. Jeszcze za to powinni się wziąść. Nie mam nic do 500+ bardzo dobrze ze jest ale powinni dostawać to Ludzie którzy tego potrzebują a nie Patologia siedząca wiecznie pod blokami i dobrze się bawiaca co widać na Załączonym obrazku.