:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C mgła

Porażka na inaugurację

Siatkówka, Porażka inaugurację - zdjęcie, fotografia

Siatkarze SPS-u 4 CV rozpoczęli sezon od porażki. Podopieczni Macieja Antonika przegrali na własnym parkiecie z Iskrą Warszawa 1:3.

Garwolińska drużyna boryka się na początku sezonu z poważnymi problemami kadrowymi. W pierwszym ligowym meczu trener SPS-u miał do dyspozycji zaledwie ośmiu zawodników. Wśród nich nie było ani jednego nominalnego środkowego. Mimo braków, gospodarze zdołali wygrać otwierającą partię 25:19.

- W pierwszym secie to jakoś o dziwo wychodziło. Z czasem rywale połapali się, że nie gramy środkiem i stawiali podwójny blok na skrzydłach. W efekcie mieliśmy problemy z kończeniem ataków – podkreśla trener SPS-u.

Trzy kolejne partie padły łupem przyjezdnych. W czwartym secie ambitnie walczący garwolinianie zdołali zniwelować straty z sześciu do trzech punktów, ale nie wystarczyło im sił, by doprowadzić do tie-breaka.

– Mogliśmy ugrać przynajmniej jeden punkt.  Ostatni set był do wyciągnięcia. Jeśli chłopaki nie podejdą poważnie do treningów, tak to będzie wyglądało – zaznacza Maciej Antonik.

Następny ligowy mecz siatkarze SPS-u także rozegrają na własnym parkiecie. W najbliższą sobotę podejmą u siebie Spartę Grodzisk Mazowiecki (godz. 16:00).

SPS 4 CV Garwolin – Iskra Warszawa 1:3

(25:19, 20:25, 17:25, 21:25)

SPS: Grabowski, Kisiel, Wielgosz, Trzpil, Zawisza, Mikulski, Ozimek (l) oraz Rosłaniec