:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C rozproszone chmury

Porażka na zakończenie przygotowań

Piłka nożna, Porażka zakończenie przygotowań - zdjęcie, fotografia

W ostatnim meczu kontrolnym przed startem rozgrywek Wilga Garwolin przegrała z ligowym rywalem Spartą Jazgarzew 1:7.

Mecz od początku do końca toczył się pod dyktando Sparty. W drugiej połowie, przy wyniku 0:5 bramkę honorową zdobył dla Wilgi Sebastian Papiernik.

- Wynik w pełni odzwierciedla przewagę rywali. Gospodarze dysponowali szeroką i doświadczoną kadrą. Trener Sparty wymienił w przerwie prawie całą jedenastkę, dodatkowo robił zmiany w drugiej połowie. Każda z nich podnosiła jakość zespołu. Ja miałem do dyspozycji tylko jedenastu zawodników - mówi Sergiusz Wiechowski.

Była to czwarta porażka Wilgi w okresie przygotowawczym.  Wcześniej garwolinianie przegrali z: Huraganem Wołomin (1:3), Naprzodem Skórzec (3:4) i Hutnikiem Huta Czechy (1:4). Ponadto GKS wygrał z Agape Białołęka 3:2. Bilans bramkowy - 9:20.

- Wyniki idealnie obrazują to, jak w tym okresie przygotowawczym wyglądała sytuacja kadrowa. Na treningi przychodziło po dziesięciu zawodników. Daleko tak nie zajedziemy - podkreśla Sergiusz Wiechowski.

Na inaugurację sezonu Wilga zmierzy się na wyjeździe z Bronią Radom. Mecz zaplanowano na sobotę na godzinę 17:00.

Sparta Jazgarzew - Wilga Garwolin 7:1 (3:0)

Bramki: Orłowski x2, Keller x2, Rudnicki, Pastusiak, testowany - S.Papiernik

Wilga: Fic - Dybcio, Wiechowski, Józwicki, Głowala, Janisiewicz, D.Papiernik, Rękawek, Macioszek, S.Papiernik, Migas oraz Mazek

 

(ŁS) 2017-08-08 15:17:58

Porażka na zakończenie przygotowań komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl