:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C bezchmurnie

Porażka Wilgi z Huraganem

Piłka nożna, Porażka Wilgi Huraganem - zdjęcie, fotografia

W przedostatnim letnim sparingu Wilga Garwolin przegrała na wyjeździe z Huraganem Wołomin 1:3.

Wilga od początku nastawiła się na grę z kontry. Po jednej z nich w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Michał Kępka, nie udało mu się jednak otworzyć wyniku. Garwolinianie nie ustrzegli się błędów w defensywie. W 33. minucie rywale z łatwością przedarli się w pole karne i Zapaśnik trafił do siatki.

W drugiej połowie obraz gry wyglądał niemal identycznie. W 78. minucie Michał Tokaj odczytał intencję Karola Zawadki i przechwycił jego podanie do Daniela Fica. Napastnik Huraganu nie miał problemu z wykorzystaniem tej sytuacji. W 82. minucie bramkę kontaktową zdobył Michał Kępka. Prostopadłym podaniem uruchomił go Kamil Zawadka.

Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy. W 84. minucie wynik spotkania na 3:1 ustalił Waldemar Woźniak, który skutecznie wyegzekwował rzut karny podyktowany za faul Bartosz Mazka.

W meczu z Huraganem w barwach garwolińskiej drużyny wystąpiło dwóch zawodników testowanych - Mateusz Józwicki (wychowanek Promnika Łaskarzew, ostatnio Polonia Warszawa (CLJ)) i Konrad Izdebski (KS Łomianki). W Wołominie zagrał także Wojciech Migas, który ostatecznie zdecydował się pozostać w Wildze.

Ostatni mecz kontrolny garwolinianie rozegrają w niedzielę w Jazgarzewie z tamtejszą Spartą.

Huragan Wołomin - Wilga Garwolin 3:1 (1:0)

Bramki: Zapaśnik 33", Tokaj 78", Woźniak 84"(k) – Kępka 82"

Wilga: Fic- Wiechowski, Karol Zawadka, Talar, Kiepuszewski, Józwicki, S.Papiernik, D.Papiernik, Izdebski, Kamil Zawadka, Kępka oraz Rękawek, Janisiewicz, Migas, Mazek, Dybcio