:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie jeszcze raz!

Na terenie powiatu garwolińskiego rusza kolejna edycja policyjnego programu zapobiegania przestępczości i innym zjawiskom patologii społecznej – „Debaty społeczne”. Jest to kontynuacja zapoczątkowanych w 2012 roku spotkań, które pozwalają na wymianę informacji między Policją, a mieszkańcami w celu poprawy bezpieczeństwa.

 

– Zapraszamy mieszkańców gminy Sobolew do aktywnego udziału w debacie, która odbędzie się w dniu 19 lipca 2017r o godz.10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Sobolew. Debaty społeczne przeprowadzane są w ramach Rządowego Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań  „Razem Bezpieczniej” koordynującego działania Policji, administracji rządowej i samorządowej oraz organizacji pozarządowych w celu poprawy bezpieczeństwa porządku publicznego. Spotkania mają za zadanie diagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Pozwalają także na wymianę informacji między Policją, a społeczeństwem, dzięki czemu będzie możliwe podejmowane działań zmierzających do redukcji sytuacji odczytywanych jako zagrożenie dla bezpieczeństwa, ładu i porządku publicznego. Cykl tegorocznych debat społecznych, odbywa się pod hasłem „Wspólnie bezpieczniej”, jest ukierunkowany szczególnie na bezpieczeństwo osób starszych oraz partnerstwo w tym obszarze z osobami młodymi, które mogą na to bezpieczeństwo skutecznie oddziaływać. Dlatego też zapraszamy na spotkanie szczególnie radnych gminy Sobolew, członków OSP, środowisko osób starszych i całe lokalne społeczeństwo. Zapraszamy do aktywnego udziału w tych spotkaniach – zachęca asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

(KPP Garwolin, oprac. ur) 2017-07-13 09:49:05


Porozmawiajmy o bezpieczeństwie jeszcze raz! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl