:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C zamglenie

Portal eGarwolin w nowej odsłonie! Zmieniamy się dla Was!

Zdjęcie strony głównej portalu eGarwolin w nowej odsłonie

Bardziej nowoczesny wygląd i więcej funkcjonalności przy zachowaniu przejrzystości strony i rzetelności przekazywanych informacji – zobaczcie portal eGarwolin w nowej odsłonie. Dziś ruszyliśmy z wersją Beta strony, co oznacza, że stale pracujemy nad jej wyglądem i działaniem. W związku z tym, korzystając z portalu, możecie napotkać pewne utrudnienia, za które przepraszamy.

Jak zapewne zauważyliście strona internetowa eGarwolin.pl przeszła mały lifting. Ponad 11 lat działalności to dobry czas dla witryny na kilka zabiegów, które sprawiają, że w oczach zarówno wieloletnich, jak i tych nowych Czytelników, strona staje się atrakcyjniejsza. Mamy nadzieję, że jej świeższy, bardziej nowoczesny wygląd przypadnie Wam do gustu, a dużo większa ilość dostępnych funkcjonalności sprawi, że zostaniecie z nami na dłużej.

 

Dziś ruszamy z wersją Beta. Oznacza to, że nie jest to jeszcze ostateczna wersja portalu i stale pracujemy nad nowym wyglądem i funkcjonalnościami strony. W związku z tym, korzystając z portalu, możecie napotkać pewne utrudnienia, za które przepraszamy. Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje o pojawiających się błędach lub niedziałających opcjach. Wkrótce, strona będzie działała w wersji stabilnej.

 

Już niebawem w dziale Od Redakcji w kategorii O portalu znajdziecie pełne informacje o tym, jak swobodnie poruszać się po nowej stronie, gdzie znaleźć coś dla siebie oraz w jaki sposób korzystać z już dostępnych i nowych opcji. Liczymy na to, że dzięki zmianom, strona będzie przejrzysta, a poruszanie się po niej będzie dla Was bardzo intuicyjne. Gdyby pojawiły się jakieś wątpliwości, podpowiemy m.in.: jak dodać ogłoszenie, wziąć udział w dyskusji na Forum, gdzie znaleźć informacje o wypadkach, inwestycjach, uroczystościach i planowanych wydarzeniach. Na nowej stronie nie zabraknie informacji o inwestycjach realizowanych na terenie powiatu i poszczególnych miast i gmin, komunikatów policji, wiadomości o osobach poszukiwanych, pożarach i interwencjach straży pożarnej, sprawach kryminalnych, zdarzeniach drogowych oraz szeroko rozumianej kulturze, obejmującej m.in.: teatr, kino, film, historię, wystawy, spotkania i pikniki. Znajdziecie także u nas wiadomości sportowe z różnych dziedzin. Jeśli sport znajduje się w kręgu Waszych zainteresowań to kategorie badminton, biegi, kolarstwo, lekkoatletyka, piłka nożna, pływanie, siatkówka i tenis są dla Was.

Ciekawostki z powiatu i nie tylko, konkursy, zapowiedzi różnych wydarzeń, dyżurujące apteki, nekrologi, adopcje zwierząt, ogłoszenia m.in. z pracą, baza firm, miejsce na reklamę Twojej działalności, informacje o korkach i pogodzie – to i wiele więcej znajdziecie na nowej stronie www.eGarwolin.pl

 

Zapraszamy!

 

Redakcja eGarwolin.pl


portal egarwolin, nowa strona - komentarze opinie

 • Szef - niezalogowany 2017-10-30 17:35:42

  Wow super, bardzo mi się podoba

 • gość 2017-10-30 18:21:05

  Profeska!!! Tak trzymać.

 • Gość - niezalogowany 2017-10-30 19:43:45

  Wkoncu kompatybilność ze smartfonami :-)

 • gość 2017-11-01 10:07:29

  Nareszcie.

 • gość 2017-11-01 11:43:45

  NIEDZIAŁAJĄCYCH (opcjach)

 • Marley - niezalogowany 2017-11-02 08:51:57

  bardzo elegancko. na ten moment to jest najlepszy layout w powiecie

 • gość 2017-11-02 16:54:26

  Był sobie fajny portal to po co było mieszać. Na głównej stronie były widoczne najnowsze komentarze a teraz to trzeba się naklikać żeby do nich dotrzeć. Na szczęście są bardziej czytelne i przejrzyste lokalne portale.

 • Sepix - niezalogowany 2017-11-02 19:47:36

  na samej górze jest box i ma 3 zakładki

  / nowe / .... najnowsze wiadomosci

  /komentowane / ... ostatnio komentowane

  /blogi / ... wpisy z blogów

   

  czyli nie trzeba szukac wszystko tam jest

 • gość 2017-11-03 14:06:22

  No właśnie ! Najpierw trzeba kliknąć zakładkę w boksie ale nadal treści komentarza nie widać. Po kolejnym kliknięciu w tej zakładce przechodzimy do początku artykułu do którego dodano komentarz ale żeby go przeczytać trzeba jeszcze przewinąć całą stronę. Do tego brak możliwości cytowania komentarzy albo dodania swojego komentarza bezpośrednio do któregoś z poprzednich komentarzy jak to jest na Grajdole. Krótko mówiąc lipa.

 • gościu - niezalogowany 2017-11-03 21:33:29

  Krytyka Tak, Krytykanctwo Nie... Pozdrowienia dla załogi egarwolin, jest super

 • gość 2018-02-03 09:39:59

  no, fajnie bardzo

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl