:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C zamglenie

Poszukiwacze zaginionych skarbów – warsztaty podróżnicze w PCKiP

W poniedziałek 13 lutego, w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem odbędą się warsztaty podróżnicze. Ich uczestnicy będą poszukiwać zaginionych skarbów. Organizatorzy zapraszają przedszkolaków, dzieci i młodzież do wspólnej zabawy. Wstęp wolny!

 

Warsztaty podróżnicze w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem odbędą się w poniedziałek 13 lutego o godzinie 16.30. Wstęp wolny!

 

Przygoda, każdej chwili szkoda!

– W trakcie warsztatów zapoznamy się z tajnikami poszukiwania skarbów. Dowiemy się, które rejony Polski i świata są najatrakcyjniejsze dla współczesnych poszukiwaczy skarbów. Uczestnicy warsztatów poznają sposoby pracy poszukiwaczy skarbów – archeologów. Dowiedzą się m.in.: jak czytać współczesne i stare mapy, posługiwać się profesjonalnym nadajnikiem GPS, wykrywaczami metalu, poznają tajniki profesjonalnego sprzętu do nurkowania. W czasie zajęć okrążymy ziemski glob po to, aby z bliska przyjrzeć się takim odkryciom jak słynny grobowiec Tutenchamona, złote miasto zagubione w dżungli Amazonii, skarby, które zatonęły wraz z hiszpańskimi galeonami w okolicach Kuby oraz zagadkę Bursztynowej Komnaty. Na zakończenie zajęć gra terenowa na terenie Sali „Tajemnica Bursztynowej Komnaty” – informuje Beata Pasternak, dyrektor PCKiP.

Wydarzenie wpisuje się w Ferie zimowe 2017 z Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem.


(Inf. pras., oprac. ur) 2017-02-11 17:43:05


Poszukiwacze zaginionych skarbów – warsztaty podróżnicze w PCKiP komentarze opinie

  • Magda16 - niezalogowany 2017-02-11 16:50:04

    Czemu tak pozno? Dzoeci by przyszly ale przed poludniem

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl