:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C pochmurno z przejaśnieniami

Poszukiwani świadkowie wypadku w Garwolinie

Wypadki drogowe , Poszukiwani świadkowie wypadku Garwolinie - zdjęcie, fotografia

Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie poszukuje świadków zdarzenia do którego doszło 27 października 2018r na ul. Trakt Lwowski (Garwolin Północ) w Garwolinie.

W dniu 28 października 2018r  do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zgłosił się 72-letni mężczyzna i złożył zawiadomienie, o tym że w sobotę 27 października 2018r. podczas przeprowadzania roweru przez przejście dla pieszych na ul. Trakt Lwowski  - w rejonie węzła Garwolin Północ, kierowca motocykla najechał na tylne koło roweru, w wyniku czego mężczyzna upadł na ziemię.

W dniu zdarzenia osoby biorące w nim udział doszły do porozumienia bez udziału policji, a starszy mężczyzna został odwieziony do domu przez ojca motocyklisty. W dniu 28.10.2018r okazało się 72-latek posiada obrażenia i zgłosił sprawę na policję.

W związku z powyższym policja prosi wszystkie osoby będące bezpośrednimi świadkami tego zdarzenia lub posiadające istotne informacje z nim związane o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Garwolinie pod nr tel. 25-684-02-00 lub 997.

 

Aktualizacja: Mężczyzna kierujący motocyklem sam zgłosił się do KPP Garwolin. 

(5.11. 2018, godz. 10:01)

 

KPP Garwolin, oprac. ur

Zdj, poglądowe: arch. eG

 


Poszukiwani świadkowie wypadku w Garwolinie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl