:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  0°C lekkie zachmurzenie

Poszukiwany sprawca zamordowania psa! Uwaga, drastyczne video!

Fundacja Zwierzęca Polana prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy zamordowania psa. Na filmiku, który został nagrany pomiędzy miejscowościami Górki a Sobienki, w sąsiadującej z powiatem garwolińskim gminie Osieck, widać ciągnik, do którego przyczepiony jest pies. Przedstawiciele Fundacji, po analizie drastycznego video, twierdzą, że zwierzę mogło jeszcze wtedy żyć.

 

Video do Fundacji Zwierzęca Polana dostarczyła wolontariuszka. – Kobieta jechała nocą w towarzystwie niepełnosprawnego męża i z małymi dziećmi. Mijali traktor, zwrócili, zawiadomiła policję. Zadbała o materiał dowodowy. Zrobiła co mogła – informują nas przedstawiciele Fundacji.

Czy zwierzę przyczepione do ciągnika było już wtedy martwe? – Trudno ocenić. Świadkowie byli przekonani, że tak, ale po analizie nagrań jesteśmy przekonani, że jeszcze przez chwilę pies żył – zaznaczają przedstawiciele Zwierzęcej Polany, którzy ostrzegają, że video jest drastyczne.

 

Policja ma problemy z ustaleniem właściciela ciągnika

– Pilnie poszukujemy sprawcy zamordowania psa! Bardzo prosimy o realną pomoc w ustaleniu jego tożsamości! Zdarzenie miało miejsce pomiędzy miejscowościami: Górki a Sobienki, gmina Osieck, województwo mazowieckie. Traktor albo został wyrejestrowany, albo w ogóle go nie zarejestrowano. Policja ma problemy z ustaleniem właściciela pojazdu. Fundacja przystępuje do sprawy jako oskarżyciel posiłkowy, a reprezentować ją będzie mecenas Mateusz Łątkowski z Kancelarii Adwokacka Kancelaria Prawa Kanonicznego Mateusz Łątkowski. Bardzo prosimy o realną pomoc. Rozumiemy wzburzenie i emocje, jednak nienawistne komentarze nie pomogą. Działamy – apeluje Fundacja Zwierzęca Polana.

 

Aby zobaczyć video, kliknij tutaj.

(ur) 2017-08-12 10:39:31

Poszukiwany sprawca zamordowania psa! Uwaga, drastyczne video! komentarze opinie

 • anty-debil - niezalogowany 2017-08-14 11:16:51

  żałosne jest to, że w kraju w którym ludzie chorujący na nowotwory umierają w kolejkach do lekarza, społeczeństwo na fali facebook"owego poruszenia tak bardzo potępia transport zwłok zwierzęcia. Tak - TRANSPORT ZWŁOK. Nic więcej na filmie nie widać. Równie dobrze pies mógł zostać uśpiony przez weterynarza a właściciel jedynie w niewłaściwy sposób obchodzi się z jego zwłokami. Tyle na filmie widać.Jak najbardziej znęcanie się nad zwierzętami potępiam ale tutaj tego nie widać, a jedynie to co wcześniej wspomniałem.Jestem przekonany że większość osób udostępniających ten film którzy publicznie bulwersują się tym że ktoś ciągnie zwłoki psa traktorem jest obojętna wobec cierpienia niepełnosprawnych dzieci pozostawionych w domu dziecka przez swoich żyjących rodziców lub samotności osób starszych którzy ostatnie lata życia spędzają w domu spokojnej starości będąc tam pozostawionymi przez swoje zapracowane, żądne kariery i pieniędzy dzieci które nie mają na to czasu, mając za to czas na troskę o swojego czworonożnego pupilka chodząc z nim do fryzjera, kontrolnie do weterynarza lub kupując mu ubrania.Poziom idiotyzmu powoli zaczyna przekraczać skalę....Co do komentarza Mateo powiem tak... Mateo zorganizuj temu zwierzakowi pogrzeb i poproś księdza o nabożeństwo lub zaproś świeckiego mistrza ceremonii. Zorganizuj stypę, na której będą same warzywa, no bo jak tak można traktować świnkę czy krówkę po śmierci i kroić ją na kawałki i robic z niej jedzenie ? pozdrawiam normalnych

 • pan cogito - niezalogowany 2017-08-13 09:59:54

  [quote name="konio"]Co to za różnica poza finansową oczywiście czy psa zabije weterynarz robiąc mu śmiertelny zastrzyk czy zrobi to w inny sposób właściciel psa. Niczego drastycznego na filmie nie ma. Ktoś wiezie traktorem zwłoki psa pewnie do lasu zakopać albo padlinożercom dać na pożywienie i nikogo to nie powinno interesować. Jakby go żywego gdzieś podrzucił to by też był krzyk co za straszny człowiek to zrobił. Niektórzy ludzie zwłaszcza wolontariuszki to strasznie się lubią wtrącać w nieswoje sprawy. Jeszcze policji zawracają gitarę takimi bzdurami. Niedługo to strach będzie nieść z jarmarku zabitego koguta na niedzielny rosół bo zaraz jakaś obrończyni zwierząt zacznie człowieka nagrywać i na policję dzwonić. O tempora, o mores![/quote]czekałem na komentarz konia, i się nie zawiodłem...

 • Mateo - niezalogowany 2017-08-13 09:36:59

  Konio a czy tobie zrobi różnice czy cię ktoś powiesi i przeciągnie ciągnikiem czy zastosuje autanazje jak już będziesz stary? Ludzi poznaje się po tym jak traktują zwierzęta a ty jesteś widać trollem który kiedyś czasami coś mądrego napisał a ostatnio odwrotnie wszystko. Pozdrawiam

 • Asia - niezalogowany 2017-08-12 14:28:11

  Dlaczego ten kto nagrał nie pojechał za tym kto prowadził ciągnik? Przecież to trzeba reagować jak się widzi takie coś! Nie trzeba zatrzymywać wystarczy pojechać a jadąc zadzwonić na policję. Ludzie myślcie trochę.

 • konio - niezalogowany 2017-08-12 13:51:09

  Co to za różnica poza finansową oczywiście czy psa zabije weterynarz robiąc mu śmiertelny zastrzyk czy zrobi to w inny sposób właściciel psa. Niczego drastycznego na filmie nie ma. Ktoś wiezie traktorem zwłoki psa pewnie do lasu zakopać albo padlinożercom dać na pożywienie i nikogo to nie powinno interesować. Jakby go żywego gdzieś podrzucił to by też był krzyk co za straszny człowiek to zrobił. Niektórzy ludzie zwłaszcza wolontariuszki to strasznie się lubią wtrącać w nieswoje sprawy. Jeszcze policji zawracają gitarę takimi bzdurami. Niedługo to strach będzie nieść z jarmarku zabitego koguta na niedzielny rosół bo zaraz jakaś obrończyni zwierząt zacznie człowieka nagrywać i na policję dzwonić. O tempora, o mores!

 • mati653 - niezalogowany 2017-08-12 12:18:10

  Marka to podejrzewam ursus 3512 albo mf255

 • Arek - niezalogowany 2017-08-12 11:44:51

  Nic drastycznego na tym filmie nie widać. Nie długo za zamordowanie zwierzęcia będą większe kary niż zabójstwo człowieka.

 • Jan - niezalogowany 2017-08-12 09:01:56

  Szukac w okolicach takiego ciagnika i za jaja go powiesic tak!! za takie cos ludzie powinni sami w okolicy sie zajac !!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl