:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -2°C bezchmurnie

Potrącony pies na obwodnicy Garwolina. Czy ktoś go szuka?

W środę późnym wieczorem, na zjeździe z obwodnicy Garwolina, znalazłem potrąconego psa. Udzieliłem mu pierwszej pomocy i zawiozłem go do kliniki weterynaryjnej w Warszawie – informuje redakcję eGarwolin Czytelnik Adrian, który prosi o udostępnienie informacji i zdjęć psa, które być może umożliwią właścicielowi odnalezienie zaginionego zwierzęcia.

 

– W środę późnym wieczorem na zjeździe z obwodnicy Garwolina znalazłem potrąconego psa. Udzieliłem mu pierwszej pomocy i zawiozłem go do kliniki weterynaryjnej w Warszawie – informuje nas Adrian, który przyznaje, że pies wyglądał na bezpańskiego, ale zawsze warto zapytać, czy do kogoś nie należał. Pies ma na głowie charakterystyczny, wąski pasek białej sierści.

Jak informuje nas Adrian, 15 czerwca zwierzę zostało oddane do kliniki weterynaryjnej "Sfora" przy ul. Trakt Lubelski 300B. Później psa miała przejąć Straż Miejska. Psiak prawdopodobnie trafił do schroniska na Paluchu w Warszawie.

 

Osoba, która rozpoznaje swojego psa na zdjęciach, w celu jego odzyskania powinna skontaktować się ze Strażą Miejską w Warszawie.

 

(ur) 2017-06-16 16:54:33

Za zdjęcia dziękujemy Patrykowi!

Potrącony pies na obwodnicy Garwolina. Czy ktoś go szuka? komentarze opinie

  • Ola444 - niezalogowany 2017-06-22 12:37:22

    Jak to miło czytać, że są jednak ludzie, którzy mają WIELKIE SERCE :-)Cieszę się baaaardzo, że ten biedy pies trafił właśnie na jedną z takich osób.DZIĘKUJĘ ADRIANIE !!!! :-)

  • irek - niezalogowany 2017-06-17 14:09:53

    Wielkie słowa uznania dla Adriana.Są jeszcze dobrzy i wrażliwi ludzie.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl