:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Powiat - Koncert Sławomira już w czerwcu!

03/02/2018 12:13
Koncerty, Powiat Koncert Sławomira czerwcu! - zdjęcie, fotografia

Miłość w Zakopanem w powiecie garwolińskim? Tak, to możliwe! Już w czerwcu, gwiazda muzyki rock polo Sławomir Zapała wystąpi dla lokalnej publiczności!

To już pewne! Najpopularniejsza gwiazda muzyki rozrywkowej minionego sezonu wystąpi w Pilawie! Sławomir, znany między innymi z hitu „Miłość w Zakopanem” będzie gwiazdą Dni Pilawy 2018.

 

Pilawa, która przeżyła totalne oblężenie w 2015 roku za sprawą koncertu Zenka Martyniuka z zespołem Akcent, nie ma zamiaru oddać nikomu palmy pierwszeństwa jeśli chodzi o organizację najbardziej popularnych koncertów w powiecie. W tym roku, miasto będzie musiało przygotować się na najazd fanów Sławomira, który zdobył ich serca wpadającymi w ucho, tanecznymi hitami, w tym między innymi: „Aneta”, „Ni mom hektara” i „Miłość w Zakopanem”. Ten ostatni przebój ma już niemal 100 000 000 wyświetleń w You Tube, a Sławomir ma realne szanse zdetronizować samego Zenka.

Co ciekawe, gwiazda rock polo występuje nie tylko na scenie. Miłośnicy kina mogli zobaczyć Sławomira Zapałę w kilkunastu filmach. Piosenkarz zagrał między innymi w takich produkcjach jak: „Karol. Człowiek, który został papieżem”, „Popiełuszko. Wolność jest w nas”, „Tajemnice Westerplatte”, „Pod mocnym aniołem” i we wszystkich częściach „Listów do M”. W ubiegłorocznym kinowym przeboju „Porady na zdrady” Sławomir zagrał siebie.

 

Jak Wam się podoba tegoroczna gwiazda Dni Pilawy?

 

Portal eGarwolin obejmuje Dni Pilawy 2018 patronatem medialnym.

 

ur

Fot. Facebook/Sławomir

Reklama

Powiat - Koncert Sławomira już w czerwcu! komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-02-03 12:41:40

    Jakoś Piława potrafi zadbać o gwiazdę wieczoru A Garwolin jak zawsze do bani

  • Gość - niezalogowany 2018-02-03 13:51:26

    Bo w PILAWIE wiedzą jak dobrą impreze zrobić! :-) Pilawa rządzi w powiecie ☺

  • gość 2018-02-03 14:05:33

    Garwolin jest bardziej ambitny muzycznie, dlatego zawsze zaprasza jakieś podupadłe gwiazdy.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-03 15:16:19

    Bo w PILAWIE wiedzą jak się robi imprezy!!! Pilawa rządzi w powiecie

  • Gość - niezalogowany 2018-02-03 16:09:50

    Brawo dla Pilawy, jak widać słuchają mieszkańców - wyborców, chlebodawcow a tu w Garwolinie, co roku głośno się komentuje że co zespół to żenada, żeby ludzi słuchali, żeby choćby disco polo ściągnę to nie jak konie z klapka i na oczach byle co, aby coś było, aby taniej!!!!!!!!!!!!!!! Chociaż powiedzcie kto decyduje jaki zespół wystąpi to przy wyborach mu się podziękuję!!!!

  • tom - niezalogowany 2018-02-03 18:10:57

    gwiazda jednego utworu miłosc w zakopanem za który trzepie tantiemy...

  • Gość - niezalogowany 2018-02-03 21:59:51

    A ktorego dni Pilawy?

  • GośćAnd - niezalogowany 2018-02-03 22:07:10

    O rety wspólczuję garwolinianom gustu muzycznego

  • neskuik - niezalogowany 2018-02-04 07:25:12

    Ale dno . Rokopopo feel i rokodisko Sławomir . Dno ! Te nasze wszystkie okoliczne mieszczyny powinny się razem zrzucic i zaprosić normalnych wykonawcow. Co rok to gorzej . Czemu nie Dżem..nocny kochanek , happysad, lady Pank, cokolwiek..zenada.jacy ludzie taki zespół .bedoki pilawioki hucioki sobolewioki, serby . Dno

  • Gość - niezalogowany 2018-02-04 09:29:27

    Pewnie niedziele 10 czerwca Dni Pilawa

  • Gość - niezalogowany 2018-02-04 09:51:06

    Co to za cep ten Łysomir z chlewikowa ,żenada i kicz

  • MUzyk - niezalogowany 2018-02-04 14:18:46

    Taki sam "ambitny" artysta jak ten cały Zenek Martyniuk. Dla mnie to wiocha i nic więcej. Mogliby zaprosić prawdziwych artystów, a tu takie nie wiadomo co.

  • gość 2018-02-04 20:03:17

    wezcie sobie zaproście dzemiki albo podobnych mordokrzykaczy i w 100 osób się brandzlujcie

  • gość 2018-02-05 08:24:02

    A ja myślałam że to centrum kultury powiatu w Miętnym będzie organizowało koncert...

  • gość 2018-02-05 10:33:19

    Żeby był w garwolinie dobry koncert to na początku trzeba(niekoniecznie) zwolnić, ale odsunąć od organizowania tej imprezy pewną panią. Zobaczcie co właściwy człowiek na właściwym miejscu zrobił z naszego kina !!!! jest super odnowiona sala,nowy ekran, 3D, dźwięk przestrzenny, są premiery, kino przyciąga ludzi. WNIOSEK , pani J kilka razy już się "wykazała" organizacją dni Garwolina i ja już bym jej podziękował, niech zrobi to ktoś z pomysłem.

  • gość 2018-02-05 11:16:24

    A może jakimś pomysłem błyśnie wreszcie rodzina M. zatrudniona w domu kultury bo Justyna się już wypaliła.

  • gość 2018-02-05 13:30:59

    W Garwolinie nigdy nie będzie dobrze jak będą rządzić ludzie, którzy sprowadzili się parę lat temu do miasta i twierdzą że są z Garwolina . Oni chcą żeby u nich w portfelach było dobrze a nie w mieście! Garwolinem rządzi wieś i tyle, oczywiście poza burmistrzem, który jest rodowitym bedokiem!

  • gość stan - niezalogowany 2018-02-06 15:50:31

    zaprosić akcent a ludzska się w bedokowie nie pomieszczą

  • Joźin zbaźin - niezalogowany 2018-02-06 16:57:15

    Ostatnia niedziela czerwca Odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku !! Pewnie niedlugo i dzem i td zawita na stadion pzdr

  • Yogg - niezalogowany 2018-02-06 23:33:11

    Pilawa rules!!! Za rok Guns'n Roses!!! Korek będzie do samej Warszawy!

  • gość 2018-02-07 18:03:20

    Za rok to i Mietnym będzie prawdziwe cemtrum kultury. Bo teraz to takie nie wiadomo co aby stołek dać Beatce. Jak starostom zostanie Grzesiu to wprowadzi tam Przepiórke i wtedy to sie bedzie działo, oj bedzie się działo aż mury się będą trzesły.

  • gość 2018-02-09 12:04:06

    oby padało

  • gość 2018-02-10 21:01:29

    Ręce precz od Beatki, mie się podoba, i ten jej uśmiech ehhhhhh

  • Gość - niezalogowany 2018-06-24 18:04:24

    Tylko marudza i narzekają. Nic nie pasuje. Jakby Beyonce zaprosić to i tak będzie zle. Jak Wam nie pasuje to kupcie bilety na koncert ulubionego wykonawcy i sie bawcie. Ja jestem zadowolona i z Feela i ze Sławomira.

Dodajesz jako: |