:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Pożar budynku mieszkalnego w Jaźwinach

Tej nocy, w Jaźwinach (gm. Pilawa), wybuchł pożar drewnianego budynku mieszkalnego, który był obmurowany cegłą. Mieszkająca w nim osoba ewakuowała się przed przybyciem straży pożarnej. Budynek uległ całkowitemu spaleniu.

 

Do pożaru w Jaźwinach doszło w nocy z 9 na 10 stycznia. – Przed godziną 3.00 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze budynku mieszkalnego w Jaźwinach, gm. Pilawa. Przybyły na miejsce dowódca akcji stwierdził, że pożarem w całości objęty jest budynek konstrukcji drewnianej, obmurowany cegłą. Osoba w nim mieszkająca ewakuowała się przed przybyciem zastępów straży. Działania polegały na podaniu prądów wody do wnętrza płonącego obiektu, co doprowadziło do ugaszenia pożaru. Ponadto wykonano otwory w dachu i ścianie szczytowej, celem oddymienia budynku. Następnie przystąpiono do dogaszania zarzewi ognia. Budynek uległ całkowitemu spaleniu – informuje kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

 

W akcji trwającej blisko siedem godzin uczestniczyły trzy zastępy PSP oraz osiem zastępów OSP.


Za zdjęcie dziękujemy Czytelniczce.

(oprac. ur) 2017-01-10 13:16:30


Pożar budynku mieszkalnego w Jaźwinach komentarze opinie

 • KaGa - niezalogowany 2017-01-11 12:03:35

  Proszę powiedzieć czy można pomóc jakoś rodzinie.

 • do sens - niezalogowany 2017-01-10 17:30:20

  [quote name="sens"]W akcji :-* trwającej blisko siedem godzin uczestniczyły trzy zastępy PSP :-* oraz osiem zastępów OSP :-* . I po jasna anielska tyle zastepow 997...OSP zapewne liczy na pieniadze...Kto tym balaganem koordynuje. Czekamy na odpowiedz kpt. Tomasz Biernacki.... :o[/quote]Mam pytanie czy Ty chciałbyś się zrywać o 3 nad ranem pędzić na 16 -stopniowy mróz walczyć z żywiołem 7 godz. a później iść jeszcze do pracy. Odpowiedz sobie sam - nigdy nic nie wiadomo co Ciebie może spotkać - jeden już taki krytykant był.

 • Anonim#3 - niezalogowany 2017-01-10 16:18:06

  [quote name="sens"]W akcji :-* trwającej blisko siedem godzin uczestniczyły trzy zastępy PSP :-* oraz osiem zastępów OSP :-* . I po jasna anielska tyle zastepow 997...OSP zapewne liczy na pieniadze...Kto tym balaganem koordynuje. Czekamy na odpowiedz kpt. Tomasz Biernacki.... :o[/quote]Jak by się Twój dom palił, to chciałbyś aby tych jednostek było jak najwięcej. Jak by sieć hydrantów była sprawna, to nie było by potrzeby uczestnictwa tylu jednostek. (a 997 to chyba policja :) )

 • Mieszakniec Jaźwin - niezalogowany 2017-01-10 16:12:39

  Mieszkam po sąsiedzku i wszystko widziałem, i wszytsko odbywało się jak w najlepszym porządku, a straży było i tak mało bo co chwile brakowało wody, bo samochody musiały lecieć na Pilawe aby wode mieć, bo hydranty zamarzły.

 • Ludzik - niezalogowany 2017-01-10 16:08:20

  Może potrzebna jest pomoc dla tej rodziny, może jakieś wsparcie? Ktoś wie, jak wygląda sytuacja?

 • #sens#akcji# - niezalogowany 2017-01-10 16:06:04

  Temperatura na dworze w nocy osiągała - 16 ,wiec żaden hydrant by nie zadziała albo by go zepsuli a takim sposobem PSP mieli zaplecze wodne zapewnione przez OSP!!!

 • sens - niezalogowany 2017-01-10 14:12:43

  W akcji :-* trwającej blisko siedem godzin uczestniczyły trzy zastępy PSP :-* oraz osiem zastępów OSP :-* . I po jasna anielska tyle zastepow 997...OSP zapewne liczy na pieniadze...Kto tym balaganem koordynuje. Czekamy na odpowiedz kpt. Tomasz Biernacki.... :o

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl