:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  0°C lekkie zachmurzenie

Pożar domu w gm. Pilawa. Poparzony mężczyzna zmarł w szpitalu

Wczoraj wieczorem, w Kolonii Gocław (gm. Pilawa) wybuchł pożar drewnianego budynku mieszkalnego. Przebywający w nim mężczyzna uległ oparzeniu i został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł.

 

Do pożaru doszło w środę 15 lutego. – Po godzinie 19.00 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze budynku mieszkalnego w Kolonii Gocław, gm. Pilawa. Przybyły na miejsce dowódca akcji stwierdził, że pożarem w całości objęty jest budynek konstrukcji drewnianej. Zespół pogotowia ratunkowego udzielił pomocy medycznej mężczyźnie, który uległ oparzeniu, a pogotowie energetyczne odłączyło dopływ prądu do obiektu. Działania straży polegały na podaniu prądów wody na płonący budynek, co doprowadziło do ugaszenia pożaru. Ponadto wykonano otwory w dachu, celem oddymienia budynku, który uległ całkowitemu spaleniu – informuje kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

W akcji trwającej blisko cztery godziny uczestniczyły trzy zastępy PSP oraz osiem zastępów OSP.


Poparzony właściciel budynku zmarł

– W Kolonii Gocław. z dotychczas nieustalonych przyczyn, zaistniał pożar drewnianego budynku, który uległ całkowitemu spaleniu. 53-letni właściciel sam opuścił palący się dom, a następnie w wyniku poniesionych poparzeń karetką pogotowia został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Na miejsce zdarzenia został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który planowo miał lądować w Parysowie. Niestety, z powodu mgły pilot śmigłowca nie dał rady wylądować.

 

(ur, fot. EK) 2017-02-16 09:50:30

Pożar domu w gm. Pilawa. Poparzony mężczyzna zmarł w szpitalu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl