:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C bezchmurnie

Pożar mieszkania w budynku wielorodzinnym w Garwolinie.

W bloku mieszkalnym przy ul. Żwirki i Wigury w Garwolinie doszło do pożaru w pomieszczeniu kuchennym w jednym z mieszkań. Na miejsce skierowano trzy zastępy Straży Pożarnej i Pogotowie Gazowe.

– Przed godz. 14 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ul. Żwirki i Wigury w Garwolinie. Przybyły na miejsce zdarzenia dowódca akcji stwierdził, że pożar powstał w pomieszczeniu kuchni, w wyniku pozostawienia patelni z posiłkiem na palniku gazowym. Został on ugaszony przez mieszkańców. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz oddymieniu mieszkania i klatki schodowej. W akcji trwającej blisko jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP oraz zastęp OSP Garwolin – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

 

KK


Pożar mieszkania w budynku wielorodzinnym w Garwolinie. komentarze opinie

  • gość 2018-06-15 12:10:40

    Brawo dla dziewczynki która wykręciła numer 112 :)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl