:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Pożar samochodu w Gocławiu. "Dopiero go kupiłem"

Kupił auto wystawione w komisie i nie zdążył nim dojechać do domu. Jego nowy samochód stanął w płomieniach. Do pożaru doszło w środę 13 września około godziny 17.00 w Gocławiu (gm. Pilawa).

 

Jak informują świadkowie zdarzenia, do pożaru osobowego peugeota doszło około godziny 17.00. Właściciel pojazdu przyznał, że dopiero kupił samochód i zdążył wyjechać nim z komisu.

 

Pożar gasili strażacy z dwóch zastępów PSP w Garwolinie i jednego zastępu OSP Gocław. W gaszeniu pomagali także świadkowie. Z ich informacji wynika, że z denerwowany kierowca miał zapewniać, że będzie domagał się zwrotu pieniędzy od sprzedającego. Jeśli to się nie uda, ma zamiar dochodzić swoich praw na drodze sądowej.

Za informację i zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi!

(ur)  2017-09-13 18:58:04


Właściciel komisu samochodowego w Lipówkach Jacek Jedynak zapewnia, że jego komis nie pośredniczył w sprzedaży auta, które spłonęło w Gocławiu. Pojazd został wstawiony do komisu przez właścicielkę i to między nią a kupującym miała odbyć się transakcja. Czytaj dalej>>>

Aktualizacja: 2017-09-14 16:06:50

– 13 września po godzinie 17 na ul. 3-go Maja w Gocławiu miał miejsce pożar samochodu osobowego Peugeot 407. Pożarem objęta była komora silnika i wnętrze pojazdu. Pracownicy pobliskiego zakładu stolarskiego podali prąd wody z hydrantu, a przybyłe na miejsce zastępy straży kontynuowały działania, które doprowadziły do ugaszenia pożaru. W akcji trwającej ponad jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i jeden zastęp OSP – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego PSP w Garwolinie.

Aktualizacja: 2017-09-15 13:14:02

Pożar samochodu w Gocławiu. "Dopiero go kupiłem" komentarze opinie

  • 12345 - niezalogowany 2017-09-16 14:11:26

    [quote name="Gość.1"][quote name="Daria881022"]Komis masakra. Miałam z nimi same problemy a samochód ciągle w naprawie bo miał rozwalone poduszki pod silnikiem. Do tego wcisneli mi opony nic nie warte, a jak chciałam im ten złom oddać bo był niezgodny z opisem to się wypieli tym że właściciel jest za granicą i nie wiadomo kiedy wróci.[/quote] HAHAH wcisneli na siłe tak to jest jak sierota kupuje samochód i opony nastepnym razem zostaw kupno auta i OPON komuś kto sie zna :)[/quote]Ja myślę, że nie każdy ma kogo poprosić o pomoc, sam niekoniecznie się zna na wszystkim i na kimś takim te cwaniaczki robią interesy

  • Gość.1 - niezalogowany 2017-09-15 18:54:49

    [quote name="Daria881022"]Komis masakra. Miałam z nimi same problemy a samochód ciągle w naprawie bo miał rozwalone poduszki pod silnikiem. Do tego wcisneli mi opony nic nie warte, a jak chciałam im ten złom oddać bo był niezgodny z opisem to się wypieli tym że właściciel jest za granicą i nie wiadomo kiedy wróci.[/quote] HAHAH wcisneli na siłe tak to jest jak sierota kupuje samochód i opony nastepnym razem zostaw kupno auta i OPON komuś kto sie zna :)

  • Daria881022 - niezalogowany 2017-09-14 14:36:24

    Komis masakra. Miałam z nimi same problemy a samochód ciągle w naprawie bo miał rozwalone poduszki pod silnikiem. Do tego wcisneli mi opony nic nie warte, a jak chciałam im ten złom oddać bo był niezgodny z opisem to się wypieli tym że właściciel jest za granicą i nie wiadomo kiedy wróci.

  • romano - niezalogowany 2017-09-14 13:46:01

    bardzo porządny komis nie ma co. oczywiście nie wiedzieli co sprzedają. auto to nówka, niebita i nieśmigana do drobnych poprawek lakierniczych i z klimą całkowicie sprawną tylko do nabicia hahaha. cóż frajerów nie brakuje, zwłaszcza w Garwolinie i okolicach

  • p - niezalogowany 2017-09-14 06:56:37

    Jesli to 2.0 hdi to standart ze sie pala wina tak samo wlasciciela jak i komisu. przykra sprawa.

  • Anonim99 - niezalogowany 2017-09-14 05:58:47

    Kupiony w Magsta Lipówki

  • komis - niezalogowany 2017-09-13 22:03:09

    olaboga . i co?a jak by wyjechał nie z komisu tylko z pod biedronki ? czasami tak bywa ,ale zaraz Janusze motoryzacji powiedzą ze mu na komisie lipne auto wcisnęli :eek: :eek:

  • January - niezalogowany 2017-09-13 20:24:25

    Skur***e powinni trafić do więzienia, przez to że dzięki ich kombinowaniu narażali życie innych. W Polsce powinny być większe ograniczenia dla tych tanich cwaniaków komisiarzy. Człowiek ciężko zarabia pieniądze, które wydaje na jakieś g*wno po nie wiadomo jakich przejściach. Oby zbankrutowali i musieli żebrać. Tfu!

  • zainteresowany - niezalogowany 2017-09-13 19:48:32

    czy wiadomo który to komis??? szukam auta i to może przestroga gdzie nie zaglądać...

  • 26456 - niezalogowany 2017-09-13 18:45:48

    LIPÓWKI NA ROGU>>>> OBOK ŚWIATEŁ

  • Hihi - niezalogowany 2017-09-13 18:44:01

    Tak to jest kupić francuza... :lol:

  • Dulingo - niezalogowany 2017-09-13 17:37:51

    Nie dojechał za daleko skoro auto z Lipówek...

  • ooo - niezalogowany 2017-09-13 17:20:14

    Który to komis?

  • Taa - niezalogowany 2017-09-13 17:14:33

    Pewnie od ....