:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Pożar samochodu w Gocławiu. "Dopiero go kupiłem"

Archiwum Aktualności, Pożar samochodu Gocławiu Dopiero kupiłem - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal eGarwolin.pl 13/09/2017 16:52

Kupił auto wystawione w komisie i nie zdążył nim dojechać do domu. Jego nowy samochód stanął w płomieniach. Do pożaru doszło w środę 13 września około godziny 17.00 w Gocławiu (gm. Pilawa).

 

Jak informują świadkowie zdarzenia, do pożaru osobowego peugeota doszło około godziny 17.00. Właściciel pojazdu przyznał, że dopiero kupił samochód i zdążył wyjechać nim z komisu.

 

Pożar gasili strażacy z dwóch zastępów PSP w Garwolinie i jednego zastępu OSP Gocław. W gaszeniu pomagali także świadkowie. Z ich informacji wynika, że z denerwowany kierowca miał zapewniać, że będzie domagał się zwrotu pieniędzy od sprzedającego. Jeśli to się nie uda, ma zamiar dochodzić swoich praw na drodze sądowej.

Za informację i zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi!

(ur)  2017-09-13 18:58:04


Właściciel komisu samochodowego w Lipówkach Jacek Jedynak zapewnia, że jego komis nie pośredniczył w sprzedaży auta, które spłonęło w Gocławiu. Pojazd został wstawiony do komisu przez właścicielkę i to między nią a kupującym miała odbyć się transakcja. Czytaj dalej>>>

Aktualizacja: 2017-09-14 16:06:50

– 13 września po godzinie 17 na ul. 3-go Maja w Gocławiu miał miejsce pożar samochodu osobowego Peugeot 407. Pożarem objęta była komora silnika i wnętrze pojazdu. Pracownicy pobliskiego zakładu stolarskiego podali prąd wody z hydrantu, a przybyłe na miejsce zastępy straży kontynuowały działania, które doprowadziły do ugaszenia pożaru. W akcji trwającej ponad jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i jeden zastęp OSP – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego PSP w Garwolinie.

Aktualizacja: 2017-09-15 13:14:02

Reklama

Pożar samochodu w Gocławiu. "Dopiero go kupiłem" komentarze opinie

  • 12345 - niezalogowany 2017-09-16 14:11:26

    [quote name="Gość.1"][quote name="Daria881022"]Komis masakra. Miałam z nimi same problemy a samochód ciągle w naprawie bo miał rozwalone poduszki pod silnikiem. Do tego wcisneli mi opony nic nie warte, a jak chciałam im ten złom oddać bo był niezgodny z opisem to się wypieli tym że właściciel jest za granicą i nie wiadomo kiedy wróci.[/quote] HAHAH wcisneli na siłe tak to jest jak sierota kupuje samochód i opony nastepnym razem zostaw kupno auta i OPON komuś kto sie zna :)[/quote]Ja myślę, że nie każdy ma kogo poprosić o pomoc, sam niekoniecznie się zna na wszystkim i na kimś takim te cwaniaczki robią interesy

  • Gość.1 - niezalogowany 2017-09-15 18:54:49

    [quote name="Daria881022"]Komis masakra. Miałam z nimi same problemy a samochód ciągle w naprawie bo miał rozwalone poduszki pod silnikiem. Do tego wcisneli mi opony nic nie warte, a jak chciałam im ten złom oddać bo był niezgodny z opisem to się wypieli tym że właściciel jest za granicą i nie wiadomo kiedy wróci.[/quote] HAHAH wcisneli na siłe tak to jest jak sierota kupuje samochód i opony nastepnym razem zostaw kupno auta i OPON komuś kto sie zna :)

  • Daria881022 - niezalogowany 2017-09-14 14:36:24

    Komis masakra. Miałam z nimi same problemy a samochód ciągle w naprawie bo miał rozwalone poduszki pod silnikiem. Do tego wcisneli mi opony nic nie warte, a jak chciałam im ten złom oddać bo był niezgodny z opisem to się wypieli tym że właściciel jest za granicą i nie wiadomo kiedy wróci.

  • romano - niezalogowany 2017-09-14 13:46:01

    bardzo porządny komis nie ma co. oczywiście nie wiedzieli co sprzedają. auto to nówka, niebita i nieśmigana do drobnych poprawek lakierniczych i z klimą całkowicie sprawną tylko do nabicia hahaha. cóż frajerów nie brakuje, zwłaszcza w Garwolinie i okolicach

  • p - niezalogowany 2017-09-14 06:56:37

    Jesli to 2.0 hdi to standart ze sie pala wina tak samo wlasciciela jak i komisu. przykra sprawa.

  • Anonim99 - niezalogowany 2017-09-14 05:58:47

    Kupiony w Magsta Lipówki

  • komis - niezalogowany 2017-09-13 22:03:09

    olaboga . i co?a jak by wyjechał nie z komisu tylko z pod biedronki ? czasami tak bywa ,ale zaraz Janusze motoryzacji powiedzą ze mu na komisie lipne auto wcisnęli :eek: :eek:

  • January - niezalogowany 2017-09-13 20:24:25

    Skur***e powinni trafić do więzienia, przez to że dzięki ich kombinowaniu narażali życie innych. W Polsce powinny być większe ograniczenia dla tych tanich cwaniaków komisiarzy. Człowiek ciężko zarabia pieniądze, które wydaje na jakieś g*wno po nie wiadomo jakich przejściach. Oby zbankrutowali i musieli żebrać. Tfu!

  • zainteresowany - niezalogowany 2017-09-13 19:48:32

    czy wiadomo który to komis??? szukam auta i to może przestroga gdzie nie zaglądać...

  • 26456 - niezalogowany 2017-09-13 18:45:48

    LIPÓWKI NA ROGU>>>> OBOK ŚWIATEŁ

  • Hihi - niezalogowany 2017-09-13 18:44:01

    Tak to jest kupić francuza... :lol:

  • Dulingo - niezalogowany 2017-09-13 17:37:51

    Nie dojechał za daleko skoro auto z Lipówek...

  • ooo - niezalogowany 2017-09-13 17:20:14

    Który to komis?

  • Taa - niezalogowany 2017-09-13 17:14:33

    Pewnie od ....

  • s - niezalogowany 2017-09-13 17:04:01

    Asfalt niech też ogarnie bo stopniał

  • gość 2018-08-19 12:08:36


    Auto handel Magsta w Lipówkach to oszuści.Gościu zapewniał przez telefon że autko https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-ful-opcja-ID6ASFx7.html#a6a9476b28 jest bezwypadkowe .Po przyjechaniu na miejsce (500km)żeczywistość okazała się całkiem inna.Autko po przejściach z przodu,(wymieniona przynajmniej jedna lampa,żle spasowany zderzak itp.)Bardzo nie polecam tego komisu.


  • gość 2018-08-19 22:10:46


    Fajnie widać jak z laptopikiem siędzą czasem i dyskutują ile ma być


  • Daria Jaczyńska 2019-02-01 20:49:25

    W przypadku tego komisu nic mnie nie zdziwi. Zapewne powyjmowali części, zalepili na tzw. "słowo honoru", a facet wyjechał i wszystko poszło z dymem. Również miałam problem z tym komisem. Przyjechałam do niego po samochód 150 km. Nie spotkałam jeszcze tak kłamliwego człowieka, jak pan Jacek Jedynak, właściciel komisu. Auto, które zakupiłam miało wykasowane błędy, który wyskoczyły dzień po zakupie, ujawniając usterki, zalepione na chwilę. Brak możliwości kontaktu ze sprzedającym, który po zakupie ignoruje połączenia i wiadomości. Komis nie wywiązuje się z umowy. Nie wysłali dokumentów od auta w przewidzianym w umowie terminie, choć pan Jedynak, jak już łaskawie odebrał telefon, zapierał się, że wysłał. Tylko dzięki niewywiązaniu się komisu z terminu wysyłki dokumentów udało mi się zwrócić auto. Inaczej musiałabym włożyć w nie sporą sumkę, od razu po zakupie, chociaż tanie nie było. Nie polecam. Sprowadzają bogate wersje, żeby złapać klienta, a w środku ruiny. Proszę trzymać się jak najdalej od tego komisu, to tylko same problemy!