:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Pożar wybuchł na drewnianym poddaszu

Dziś rano, w Kochowie (gm. Maciejowice), na drewnianym poddaszu budynku mieszkalnego wybuchł pożar. Mieszkańcy szybko ewakuowali się z płonącego domu. Ogień gasiło 9 zastępów straży pożarnej.

 

– We wtorek 14 lutego, po godzinie 7.00, do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze budynku mieszkalnego w Kochowie (gm. Maciejowice). Przybyły na miejsce dowódca akcji stwierdził, że pożarem objęte jest poddasze drewnianego budynku, a mieszkańcy ewakuowali się przed przybyciem zastępów straży. Działania polegały na podaniu prądów wody na dach budynku, w tym jeden z podnośnika hydraulicznego oraz piany gaśniczej do wnętrza obiektu. Działania te doprowadziły do ugaszenia pożaru. Następnie przystąpiono do przelewania pogorzeliska i częściowej rozbiórki konstrukcji budynku – informuje kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

 

W akcji trwającej blisko pięć godzin uczestniczyły trzy zastępy PSP oraz sześć zastępów OSP.

 

Za zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi!

(ur) 2017-02-14 14:21:26


Pożar wybuchł na drewnianym poddaszu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl