:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  0°C lekkie zachmurzenie

Pożegnanie strażaków odchodzących na emeryturę

 

Zawsze nieśli pomoc każdemu, kto jej potrzebował. Mają za sobą ogromną ilość akcji ratowniczo-gaśniczych. Ciągle byli gotowi do działań i zawsze można było na nich polegać. Pod koniec września st. kpt. Mirosław Kęckiewicz, asp. sztab. Marcin Włodarczyk oraz st. ogn. Karol Kućma zakończyli służbę w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Garwolinie. Przechodzących na emeryturę strażaków pożegnali koledzy z komendy.

 

30 września 2017 roku zakończyli służbę w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Garwolinie dowódcy zmiany st. kpt. Mirosław Kęckiewicz i asp. sztab. Marcin Włodarczyk oraz dowódca zastępu st. ogn. Karol Kućma.

 

– Składamy serdeczne podziękowanie kolegom strażakom za wieloletnią, pełną poświęcenia służbę w tutejszej jednostce. Zawsze nieśli pomoc każdemu, kto jej potrzebował. Mają za sobą ogromną ilość akcji ratowniczo-gaśniczych. Ciągle byli gotowi do działań i zawsze można było na nich polegać. Służba ratownika, to nie tylko praca – to służba z zamiłowania i poświęcenia siebie, a nierzadko najbliższych. Wyrażamy nadzieję, że odejście z czynnej służby zawodowej nie będzie oznaczało zerwania więzi ze środowiskiem strażackim, a nawiązane cenne przyjaźnie i kontakty będą trwały długie lata. Życzymy kolegom dobrego zdrowia, wszelkiej pomyślności, a także spełnienia najskrytszych marzeń – czytamy na nowej stronie internetowej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

 

(KP PSP Garwolin, oprac. ur) 2017-10-12 08:09:56

 

Pożegnanie strażaków odchodzących na emeryturę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl