:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  0°C lekkie zachmurzenie

Praca w eGarwolin.pl

Archiwum Ciekawostki, Praca eGarwolin - zdjęcie, fotografia

 

Regionalny Portal Informacyjny eGarwolin.pl w związku z dynamicznym rozwojem przyjmie stażystę/stażystkę na stanowisko: Dziennikarz.

 

 

Szukamy młodej, energicznej osoby posiadającej łatwość pisania oraz nawiązywania kontaktów, poszukującej nowych wyzwań.

 

 

Wymagania:

Dociekliwość i kreatywność

Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę

Umiejętność wyszukiwania informacji

Umiejętność logicznego formułowania myśli

Znajomość zasad poprawnej polszczyzny

Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

 

Obowiązki:

Pisanie artykułów, newsów, relacji, sprawozdań z różnych wydarzeń

Wyszukiwanie informacji oraz pozyskiwanie atrakcyjnych tematów
Wykonywanie fotografii

 

Oferujemy:

Staż w dynamicznym i młodym zespole

Zdobycie ciekawych doświadczeń zawodowych

Referencje po zakończeniu stażu

 

Na czas odbywania stażu zapewniamy:

Aparat fotograficzny

Własne stanowisko pracy (komputer ze stałym łączem internetowym)

 

Oferta dotyczy osób, które spełniają wymogi kwalifikacji na staż refundowany przez Powiatowy Urząd Pracy.

Staż rozpocznie się 1 września 2010 r.

Prosimy o nadsyłanie ofert (CV i list motywacyjny wraz z próbką tekstu - artykuł o objętości ok.1500 znaków na dowolny temat) do 21 sierpnia na adres info@egarwolin.pl

 

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

 

Praca w eGarwolin.pl komentarze opinie

  • - niezalogowany 2010-08-13 08:00:54

    [quote name="xxxxl"][quote name="XXXXXL"][quote name="Wacek"]Szukają murzynów do roboty, tak jak grajdol zatrudniał Baranowską :P[/quote]ZASTANAWIA MNIE PO CO IM PRACOWNIK LUB PRACOWNICA, SKORO SAMI NIE MAJĄ CO ROBIĆ. TO WIDAĆ PO JAKOŚCI I ILOŚCI TEKSTÓW. W TAKIM TEMPIE TO BY JEDNA OSOBA Z NIEWIELKĄ ZNAJOMOŚCIA DAŁA SOBIE RADĘ I JESZCZE BY MIAŁA CZAS NA FAJKA. CHYBA ŻE SZUKAJĄ KOGOŚ DO KÓŁKA WZAJEMNEJ ADORACJI BO GRAJDOŁOWI I TAK NIE DORÓWNAJĄ, CHYBA ŻE ŁUKASZ PRZESTANIE PISAĆ. STRZAŁKA!!!!!![/quote]redaktorzy z grajdoła widzę że nudzicie się, tekstów u was co kot napłakał, wiec do roboty a nie piszecie komentarze, za to nikt wam nie zapłaci :)[/quote]super teoria - Ci z egarwolina piszą na grajdole, że jest beznadziejny i odwrotnie. Żenada. No chyba, że piszący do portali nie mogąc znaleźć tematu na wakacje postanowili przejść do "ofensywy" ;d

  • - niezalogowany 2010-08-13 06:23:22

    Krzysiek zagadaj w PUP i niech Ci zrobią "casting". Poważnie. Jednego dnia przyjdą wszyscy kandydaci i będziesz mógł ich na żywo "przetestować".

  • - niezalogowany 2010-08-08 06:01:17

    [quote name="XXXXXL"][quote name="Wacek"]Szukają murzynów do roboty, tak jak grajdol zatrudniał Baranowską :P[/quote]ZASTANAWIA MNIE PO CO IM PRACOWNIK LUB PRACOWNICA, SKORO SAMI NIE MAJĄ CO ROBIĆ. TO WIDAĆ PO JAKOŚCI I ILOŚCI TEKSTÓW. W TAKIM TEMPIE TO BY JEDNA OSOBA Z NIEWIELKĄ ZNAJOMOŚCIA DAŁA SOBIE RADĘ I JESZCZE BY MIAŁA CZAS NA FAJKA. CHYBA ŻE SZUKAJĄ KOGOŚ DO KÓŁKA WZAJEMNEJ ADORACJI BO GRAJDOŁOWI I TAK NIE DORÓWNAJĄ, CHYBA ŻE ŁUKASZ PRZESTANIE PISAĆ. STRZAŁKA!!!!!![/quote]redaktorzy z grajdoła widzę że nudzicie się, tekstów u was co kot napłakał, wiec do roboty a nie piszecie komentarze, za to nikt wam nie zapłaci :)

  • - niezalogowany 2010-08-07 20:12:28

    [quote name="jacek"]trochę duże te wymagania jak na 500 zł zarobku ze stażu haha[/quote]Dociekliwość i kreatywność, Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę, Umiejętność wyszukiwania informacji,Umiejętność logicznego formułowania myśli, Znajomość zasad poprawnej polszczyznyco ty chcesz to są wymagania dla zwykłej osoby, chyba nie zatrudnisz kogoś do pisania jak nie potrafi logicznie złożyć 2-3 zdań, lun nie jest zorganizowany, ty mu każesz iść coś napisać a on zostaje w domu i wymyśla jak to jest na grajdole

  • - niezalogowany 2010-08-07 15:31:13

    [quote name="Wacek"]Szukają murzynów do roboty, tak jak grajdol zatrudniał Baranowską :P[/quote]ZASTANAWIA MNIE PO CO IM PRACOWNIK LUB PRACOWNICA, SKORO SAMI NIE MAJĄ CO ROBIĆ. TO WIDAĆ PO JAKOŚCI I ILOŚCI TEKSTÓW. W TAKIM TEMPIE TO BY JEDNA OSOBA Z NIEWIELKĄ ZNAJOMOŚCIA DAŁA SOBIE RADĘ I JESZCZE BY MIAŁA CZAS NA FAJKA. CHYBA ŻE SZUKAJĄ KOGOŚ DO KÓŁKA WZAJEMNEJ ADORACJI BO GRAJDOŁOWI I TAK NIE DORÓWNAJĄ, CHYBA ŻE ŁUKASZ PRZESTANIE PISAĆ. STRZAŁKA!!!!!!

  • - niezalogowany 2010-08-07 12:03:50

    trochę duże te wymagania jak na 500 zł zarobku ze stażu haha

  • - niezalogowany 2010-08-06 21:36:09

    [quote name="wakabajaszi wakaszim"]Baranowską to podobno nieźle jechali - bez podtekstów, miała w miesiącu wyrobić ileś tematów i wrabiała ale dodatkowo czasem drugie tyle wrzutek już za free bo jest ma stażu - teraz maja inną ale jakąś wystraszoną laskę, wygląda jak by przepraszała że tam jest.[/quote]mają jakąś dziewczynę? a to nie Łukasz Korycki wszystko im pisze?:P

  • - niezalogowany 2010-08-06 15:31:50

    Baranowską to podobno nieźle jechali - bez podtekstów, miała w miesiącu wyrobić ileś tematów i wrabiała ale dodatkowo czasem drugie tyle wrzutek już za free bo jest ma stażu - teraz maja inną ale jakąś wystraszoną laskę, wygląda jak by przepraszała że tam jest.

  • - niezalogowany 2010-08-06 15:12:11

    [quote name="Wacek"]Szukają murzynów do roboty, tak jak grajdol zatrudniał Baranowską :P[/quote]Sam jesteś "murzyn". Pochwal się swoją pracą i swoimi zarobkami. Zajeżdża mi tu zawiścią i zazdrością.Portal się rozwija więc nie ma się co dziwić, że potrzebują rąk do pracy.

  • - niezalogowany 2010-08-06 09:44:11

    Szukają murzynów do roboty, tak jak grajdol zatrudniał Baranowską :P