:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C bezchmurnie

Premiera w Kinie Wilga Garwolin – Mamma Mia: Here We Go Again

Już w piątek 27 lipca na ekrany kin wchodzi wyczekiwana przez fanów musicali komedia "Mamma Mia: Here We Go Again". Drugą część kultowego i ukochanego przez wielu widzów filmu „Mamma Mia!” zobaczymy premierowo w Kinie „Wilga” w Garwolinie.

Dziesięć lat po wielkim sukcesie komedii „Mamma Mia!” (ponad 600 milionów dolarów), twórcy filmu ponownie zapraszają na magiczną grecką wyspę Kalokairi, by raz jeszcze spotkać się z ukochanymi postaciami i muzyką zespołu ABBA w zupełnie nowym filmie.

 

W drugiej części musicalu „Mamma Mia! Here We Go Again” do oryginalnej obsady dołączają nowi aktorzy i nowe postacie. Na ekranie zobaczymy m.in. Meryl Streep, Pierce’a Brosnana, Colina Firtha, Stellana Skarsgårda, Julie Walters, Dominica Coopera, Amandę Seyfried, Christine Baranski, Lily James, Josha Dylana, Hugh Skinnera, Jeremy’ego Irvine’a, Alexę Davies, Jessicę Keenan Wynn, Andy’ego Garcię oraz Cher.

 

Musical zobaczymy premierowo w Kinie „Wilga” w Garwolinie. Film „Mamma Mia: Here We Go Again” będzie wyświetlany od 27 do 31 lipca i później, od 3 do 7 sierpnia i od 10 do 14 sierpnia. Kliknij tutaj, zobacz repertuar i kup bilet.

 

Kino „Wilga”, oprac. ur


Premiera w Kinie Wilga Garwolin – Mamma Mia: Here We Go Again komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się