:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Promesa na remont drogi Garwolin- Żelechów

9 listopada starosta Marek Chciałowski odebrał z rąk wojewody Zdzisława Sipiery promesę na remont trasy Garwolin-Górzno-Samorządki-Żelechów. Prace na tym czterokilometrowym odcinku drogi powiatowej nr 1328W mają być ukończone do końca bieżącego roku.

Jedenaście samorządów z województwa mazowieckiego otrzymało dofinansowanie do inwestycji na kwotę 7 mln 675 tys. Powiat garwoliński otrzymał 1 mln 650 tys.

Pieniądze pochodzą z rezerwy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji i są przeznaczone na usuwanie skutków klęsk żywiołowych.
Wojewoda mazowiecki podziękował samorządowcom za aktywność i przedsiębiorczość, gratulował otrzymanych dotacji oraz zachęcał do dalszej pracy nad rozwojem Mazowsza.


W imieniu zgromadzonych włodarzy głos zabrał starosta garwoliński. Marek Chciałowski podkreślił zróżnicowany, pod względem infrastruktury, charakter województwa. Wskazał też na różne potrzeby terenów położonych blisko warszawskiej metropolii i tych biedniejszych, oddalonych od stolicy. W imieniu samorządowców podziękował też wojewodzie za trud i wysiłek włożony w dbałość o równomierny rozwój całego województwa.

(garwolin-starostwo.pl, oprac. MB)


Promesa na remont drogi Garwolin- Żelechów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl