:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Promnik II Gończyce triumfuje w Wildze

Osiem drużyn wzięło udział w turnieju Amur Wilga Cup dla rocznika 2008, który 10 marca odbył się w hali sportowej w Wildze. Najlepszy okazał się Promnik II Gończyce.

Podopieczni Jacka Cieśli wygrali wszystkie sześć spotkań, notując przy tym imponujący bilans bramkowy - 24:3. W finale pokonali TKM Kąty 3:0. W meczu o trzecie miejsce Hutnik Huta Czechy okazał się lepszy od Wisły Maciejowice.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Rafała Cholewę z Wisły Maciejowice. Królem strzelców został Jan Talar (Hutnik Huta Czechy), a najlepszym bramkarzem Michał Goliszewski (Promnik II Gończyce). Nagrodę dla najlepszego zawodnika gospodarzy otrzymała Dagmara Budynek.

 

Na zdjęciu głównym triumfatorzy turnieju - Promnik II Gończyce:  Michał Goliszewski, Antoni Gromuł, Wojciech Goliszewski, Marcel Łapacz, Jakub Krzyśpiak, Stanisław Płatek, Wojciech Żelazko, Eryk Kisiel. Trener Jacek Cieśla.

 

Wyniki fazy pucharowej

Ćwierćfinały

Promnik II Gończyce 9-1 Amur II Wilga

Amur Wilga I 3-3 Wisła Maciejowice k. 3:6

Hutnik Huta Czechy 7-0 Promnik I Gończyce

Wisła Dziecinów 0-7 TKM Kąty

Półfinały

Promnik II Gończyce 2-1 Hutnik Huta Czechy

Wisła Maciejowice 1-1 TKM Kąty k. 4:5

Mecz o 3 miejsce

Hutnik Huta Czechy 4-1 Wisła Maciejowice

Finał

Promnik II Gończyce 3-0 TKM Kąty

 

(ŁS/ foto: www.amur-wilga.pl)


Promnik II Gończyce triumfuje w Wildze komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl