:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Promocja tomiku poezji „Słowem i obrazem”

Kiedy: 2018-10-18 , godzina: 16:30 | Gdzie: Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

W Garwolinie, Promocja tomiku poezji „Słowem obrazem” - zdjęcie, fotografia

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie i Klub Miłośników Poezji zapraszają na promocję tomiku poezji „Słowem i obrazem”, zawierającego wiersze poetów z powiatu.

Promocja tomiku poezji, zawierającego wiersze poetów – członków Klubu Miłośników Poezji, który istnieje przy Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej, odbędzie się w czwartek 18 października w sali konferencyjnej Centrum Sportu i Kultury przy ul. Nadwodnej 1 w Garwolinie. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.30.

W tomiku swoje utwory umieścili: Piotr Borowski, Paula Beata Frelek-Morton, Wanda Kot, Elżbieta Kurek, Grażyna Makulec, Barbara Nowakowska, Halina Prządka, Stefan Jerzy Siudalski, Maria Stefanowska, Andrzej Szałas, Grażyna Tomaszewska, Bożena Węgrzynek, Paulina Wnuk i Mirosław Witold Wnuk.

Wydawcą publikacji, która powstała pod kierownictwem Bożeny Węgrzynek i Andrzeja Szałasa, jest Starostwo Powiatowe w Garwolinie.

 

Spotkanie uatrakcyjni Teatr Rękawiczka.

 

Oprac. ur

Promocja tomiku poezji „Słowem i obrazem” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl