:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -2°C bezchmurnie

Przedszkolaki z wizytą w Zespole Szkół nr 1 w Garwolinie

W poniedziałek 5 czerwca dyrektor, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Garwolinie przyjmowali szczególnych gości. Tego dnia Jedynkę odwiedziły dzieci z Publicznego  Przedszkola nr 6  "Mały Europejczyk" oraz z Niepublicznego Przedszkola Juniorek.

 

Przedszkolaki obejrzały przedstawienia w wykonaniu uczniów klasy IV a pt. "Pchła Szachrajka" i V c pt. "Pippi Pończoszanka".

Dyrektor ZS nr 1 Beata Liszko serdecznie przywitała dyrekcję przedszkoli, wychowawców i  przedszkolaków. Krótko opowiedziała o działaniach  szkoły i zachęciła do obejrzenia inscenizacji. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem przyglądały się grze aktorskiej swoich starszych kolegów. Zostały również zaproszone do wspólnej zabawy przy dźwiękach piosenki. Następnie, przedszkolaki zwiedzały szkołę.  Odwiedziły bibliotekę, świetlicę, gabinet pani pielęgniarki, salę lekcyjną  w której uczniowie klasy III b pięknie zagrali na fletach i zaśpiewali piosenkę.

Wizyta zakończyła się na placu zabaw, gdzie dzieci miło spędziły czas. Ciepłe przyjęcie z pewnością zachęci je  do rozpoczęcia w przyszłości nauki w Zespole Szkół nr 1 w Garwolinie.

 

(inf. pras. opr. KK) 2017-06-06 08:09:04

Przedszkolaki z wizytą w Zespole Szkół nr 1 w Garwolinie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl