:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C zamglenie

Przegląd orkiestr dętych w Garwolinie

2 lipca w Garwolinie odbył się II Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych. Od godziny 15:00 na scenie amfiteatru na Zarzeczu prezentowały się orkiestry z całego powiatu.

 

Jako pierwsza wystąpiła Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Garwolinie, następnie Orkiestra Dęta z Pilawy, Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej z Żelechowa, Gminna Orkiestra Dęta z Borowia, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Publicznego Gimnazjum w Miastkowie Kościelnym, Gminna Orkiestra z Borowia i Orkiestra Dęta z Trąbek.

Na zakończenie wszystkie orkiestry, w sumie ok 200 osób pod batutą Tadeusza Miętusa wykonały wspólnie utwór "Północny stok".

Zobacz film z finałowego wykonania utworu "Północny stok"

(fot. 47-60 CSiK, KK) 2017-07-04 08:46:16

Przegląd orkiestr dętych w Garwolinie komentarze opinie

  • Rodzic dziecka - niezalogowany 2017-07-10 12:27:32

    No tak. Wszystkie orkiestry mają mundury - Borowie nie ma. Panie Wójcie, po co było zakładać orkiestrę jak teraz nie ma na nią ani grosza? Kilka dzieci już dwa lata-trzy czeka na instrument. Czy to poważne???

  • Pani - niezalogowany 2017-07-04 08:01:24

    Szkoda ze o tkich wydarzeniach można sie dowiedzieć dopiero po Fakcie..może jakiś pomysł na informowanie o takich wydarzeniach ?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl