:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Przełożenie ruchu na nową trasę główną S17

W środę 14 lutego, pierwsi kierowcy pojechali nową trasą główną budowanej drogi S17. Zobaczcie video obrazujące przełożenie ruchu z DK17 na ekspresówkę na terenie gminy Trojanów.

Uwaga, kierowcy! Po raz kolejny czas zwiększyć ostrożność na drodze! Do tej pory, zmiany organizacji ruchu na drodze krajowej nr 17 przebudowywanej do parametrów drogi ekspresowej S17, wiązały się ze wzrostem liczby zdarzeń drogowych. Najczęściej, dochodziło do nich przez brak ostrożności, nadmierną prędkość i jazdę „na pamięć”.

 

Do kolejnego przełożenia ruchu doszło w środę 14 lutego między godziną 14.00 a 15.00. – Tym razem ruch został przełożony z DK17 na prawą jezdnię nowej trasy głównej S17. Niestety, ze względu na słabe warunki atmosferyczne film musiał być nagrany z poziomu ziemi – informuje Sebastian Walicki – specjalista ds. kontaktów ze społecznością i promocji z biura nadzoru budowy drogi S17 Zadanie 2.

Przełożenie ruchu z drogi krajowej DK17 od km 64+800 do km 69+800 na nową trasę główną S17, podobnie jak przy poprzednim przełożeniu, możemy zobaczyć na video, przesłanym do redakcji eGarwolin przez Sebastiana Walickiego. W poszczególnych sekundach materiału filmowego, możemy zobaczyć widok w kierunku Warszawy i widok w kierunku Lublina na określonych wcześniej odcinkach.

 

Zaraz po zmianach doszło do wypadku

Wczoraj, tuż przed godziną 16.00, na przebudowywanej drodze DK 17, w rejonie miejscowości Korytnica doszło do zderzenia osobówki z samochodem ciężarowym. Niebawem więcej o zdarzeniu oraz o obawach kierowców, którzy twierdzą, że nie ma możliwości bezpiecznego wjechania na nową nitkę S17 z drogi podporządkowanej od miejscowości Dudki i Korytnica.

 

ur


Przełożenie ruchu na nową trasę główną S17 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się