:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -2°C bezchmurnie

Przeprowadzili instruktaż dla kierujących ruchem

Archiwum Ciekawostki, Przeprowadzili instruktaż kierujących ruchem - zdjęcie, fotografia

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego garwolińskiej komendy, przeprowadzili instruktaż pracownikom firmy Budimex, którzy zajmują się regulacja ruchu.

 

W związku z budową drogi S17 w powiecie garwolińskim, bardzo często można spotkać osoby kierujące ruchem drogowym w związku z budową, przebudową, remontem lub innymi pracami wykonywanymi na drodze. Policja przypomina wszystkim uczestnikom ruchu, że nie tylko policjanci są uprawnieni do dawania poleceń i sygnałów na drodze. W artykule 6 ustawy "Prawo ruchu drogowym" z dnia 20 czerwca 1997 roku zostały wskazane osoby upoważnione do wykonywania niektórych czynności związanych z kierowaniem ruchem drogowym.

 

Policja przypomina jednocześnie, że polecenia i sygnały dawane przez osoby kierujące ruchem są wiążące dla wszystkich uczestników ruchu drogowego, tak więc zarówno dla kierowców jak i pieszych, rowerzystów, motorowerzystów itd.

 

(KPP Garwolin, oprac. ur) 2017-06-07 08:02:30

Przeprowadzili instruktaż dla kierujących ruchem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl