:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Przesłuchania do festiwalu „O, Ziemio Polska – z pieśnią i piosenką do Niepodległości”

Kiedy: 2017-11-22 , godzina: 00:00 | Gdzie: Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

W Garwolinie, Przesłuchania festiwalu Ziemio Polska pieśnią piosenką Niepodległości” - zdjęcie, fotografia

Organizatorzy I festiwalu „O, Ziemio Polska – z pieśnią i piosenką do Niepodległości” zapraszają do wzięcia udziału w przesłuchaniach, które odbędą się 22 listopada w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Festiwal jest adresowany do mieszkańców województwa mazowieckiego. Mogą wziąć w nim udział uczniowie szkół podstawowych, ponadgimnazjalnych, rodziny, osoby dorosłe, seniorzy a także studenci Uniwersytetów Trzeciego Wieku.
Wykonawcy zaśpiewają po dwa utwory - jeden z przygotowanej przez organizatorów listy oraz drugi - dowolny (dopuszczone są własne kompozycje i aranżacje).
Szkoły przeprowadzają eliminacje w placówkach, a eliminacje miejskie i powiatowe odbywają się w ośrodkach kultury. Wyłonieni tą drogą wykonawcy zmierzą się 26 listopada w finale wojewódzkim w Siedlcach.
Organizatorem festiwalu jest Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, a wspólorganizatorami domy i ośrodki kultury z terenu województwa, w tym m.in Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.
Festiwal dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego "Niepodległa".
Więcej informacji na stronie mok.siedlce.pl

(inf. prasowa, oprac. MB)

Fot. poglądowe: freeimages.com
 


Przesłuchania do festiwalu „O, Ziemio Polska – z pieśnią i piosenką do Niepodległości” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl