:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C mgła

Rany zadane nożem, obrażenia głowy i ciała – Co wydarzyło się w bloku w Trąbkach?

Sprawy kryminalne , zadane nożem obrażenia głowy ciała wydarzyło bloku Trąbkach - zdjęcie, fotografia

Kto cztery razy dźgnął nożem Kamila J. ? Kto metalową rurką bił po głowie i całym ciele Adriana G.? Jaka rolę w tym zajściu pełnił Tomasz D.? Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia, do którego doszło tej nocy w jednym z bloków w Trąbkach w gminie Pilawa.

Po godzinie 21.00 w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Osadniczej w Trąbkach (gm. Pilawa) doszło do bójki między trzema mężczyznami. W zajściu brali udział 27-letni Adrian G. oraz 30-letni Kamil J. i 33-letni Tomasz D. Wszyscy mężczyźni są mieszkańcami gminy Pilawa. Byli notowani za różne przestępstwa i są dobrze znani policji.

– Motywy działania mężczyzn nie są znane. Nie wiadomo, czy dwaj mężczyźni przebywali w mieszkaniu z właścicielem Adrianem G. czy wtargnęli do niego siłą – przyznaje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Poważne obrażenia

Zamieszkujący w mieszkaniu w bloku Adrian G. z obrażeniami wielonarządowymi został zabrany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Mężczyzna miał m.in. obrażenia czaszki. Miał być bity metalową rurką, która została zabezpieczona przez policjantów na miejscu zdarzenia.

W szpitalu znajduje się także, pilnowany przez policjantów, Kamil J., który został 4 razy ugodzony nożem. Mężczyzna ma 2 rany kłute i dwie szarpane.

 

Tomasz D. został zatrzymany w policyjnym areszcie. Mężczyzna, który w zajściu nie odniósł żadnych obrażeń, miał 3,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Od pozostałych mężczyzn pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

 

Obecnie, policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

 

Aktualizacja: 

Sprawcy z zarzutami i zakazem zbliżania się do ofiary

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w Trąbkach, po godzinie 21.00, dwóch sprawców – 33-letni Tomasz D. i 30-letni Kamil J. lat 30 wtargnęło do domu 27-letniego Adriana G., gdzie zadając uderzenia metalową rurką po głowie i całym ciele spowodowali u niego obrażenia wielonarządowe. W wyniku doznanych obrażeń poszkodowany został przetransportowany lotniczym pogotowiem ratunkowym do szpitala. Adrian G. broniąc się przed napastnikami zadał nożem ciosy Kamilowi J., który doznał 4 ran, a następnie trafił do szpitala. Tomasz D. nie doznał w wyniku zdarzania żadnych obrażeń. W czasie zdarzenia posiadał w wydychanym powietrzu 3,71 promila alkoholu. 33-latek trafił do policyjnego aresztu, a 30-latka w szpitalu pilnowali policjanci. W sobotę 21 kwietnia sprawcom przedstawiono zarzuty pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia, do których się przyznali. Prokuratura Rejonowa w Garwolinie zastosowała wobec nich środki zapobiegawcze w postaci dozorów policyjnych i zakazów zbliżania się do pokrzywdzonego. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

ur

Fot. poglądowe: freeimages.com

 


Rany zadane nożem, obrażenia głowy i ciała – Co wydarzyło się w bloku w Trąbkach? komentarze opinie

  • gość 2018-04-20 09:01:20

    Wystarczy zapytać Nikolę, Angelikę i Jessicę - one wszystko wiedzą. Nawet to co ostatnio robili Seba z Allanem i Brajankiem

  • Komenda Powiatowa Policji w Pi - niezalogowany 2018-04-20 12:23:07

    Całe zajście jest nie porozumieniem i to nasz wina ponieważ mogliśmy reagować wcześniej gdy była taka potrzeba ale ponieważ gdyż kompetencje naszych pracowników społecznych są znikome ..spuściliśmy tylko wpierdziel jednemu z poszkodowanych zaistniałą sytuacją i wypuściliśmy go by mógł szaleć dalej a nam żeby rosły statystyki po kolejnych zatrzymaniach.. pobił tylko z 5 osób i jedną dzgnoł ale to nie jest wystarczajaco satysfakcjonujące by go zamknąć

  • gość 2018-04-20 15:06:48

    Szalał długo. Policja z Pilawy nic nie robiła, nawet na gorąco po oficjalnych zawiadomieniach. Aż doszło do tragedii.

  • gość 2018-04-20 16:24:13

    akurat teraz to on jest ofiarą i w tym przypadku się bronił

  • Gość - niezalogowany 2018-04-20 20:19:55

    No i stało się nieszczęście

  • gość 2018-04-20 22:02:12

    raz się bije, raz się jest bitym...

  • Gośćyyyy - niezalogowany 2018-04-20 23:27:53

    Jak miał długi on przyjechał po jego kapustę tak jest jak. Pożycza cię kasy od ludzi z mafii

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 05:11:35

    Jak do tej pory chodzil I po kolei wszystkich bil to policja nic z tym nie robila. To bylo wiadomo ze predzej czy pozniej sie to na nim odbije I wydarzy sie jakas tragedia.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 10:53:16

    Co wy pie.....licie chłopak walczy o życie!!! A policja z pilawy potrafi tylko pod sklepem spisać. Rowerzyste zatrzymać i na tym się kończy ich rola bo tak najłatwiej!!! A przestępców mija szerokim łukiem zamiast wziąść się za porządna robotę to nie!! Musiała stać się tragedia żeby dać im do myślenia

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 11:29:14

    Ci co tu żyją dobrze wiedzą jak tu wyglądało życie z Panem Adrianem G i ze to była wyliczanka na kogo wypadnie żeby zostać przez niego pobitym. Bez żadnych powodów, tak po prostu. Od starszych ludzi po dzieci. Zglosznia o kradzieże i o pobicia po ktorych nie dostawał żadnej kary co jeszcze bardziej go motywowalo i przez co pozwalał sobie na jeszcze więcej. Wielki szacunek dla nich za wzięcie spraw w swoje ręce które opadają gdy widzi sie jak reagowała na te wszystkie zajscia policja.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 13:10:18

    Adrian żyje ? A Kamil ,?

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 14:46:51

    Czlowieku że A.G wiadomo jaki był ale podziwiać i dziękować tym kryminalistą za to że tego dokonali to jakiś nonsens i głupota intelektualna tych którzy wypisują takie głupoty. A tak będąc szczerym to T.D już dawno powinien zostać skatowany za te jego kradzierze i rożne takie jak taki nacie kodeks. I życzę temu człowiekowi jak najdłuższej odsiadki w jak najgorszych warunkach bo to zły czlowiek jest.

  • Adaś - niezalogowany 2018-04-21 14:54:25

    Huta bawi się na całego .

  • Gość22 - niezalogowany 2018-04-21 17:45:20

    Jak się w ostatnim czasie zachowywał to można było zauważyć ale jest człowiekiem i nie powinno się go katować w taki okrutny sposób. Można było załatwić to w inny sposób a nie robić najscie na dom i zaczynać bujke która się skończyła tak tragicznie.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 18:45:33

    Och boze boze och ach biedny adrianek.... Jak on k...a chodzil kazdemu kradl wlamy robil nap....al innych niewinnych albo i nozem poczestowal to nikt tego nie widzial tylko teraz jak dostal konkretny wp....ol to ubolewacie nad nim... Normalnie pozal sie boze takich ludzi. W ramki moze go c...a obsadzcie i na sciane powiescie

  • Huta brudasy - niezalogowany 2018-04-21 20:24:09

    Brawo dla policji przyjeżdżajcie jak najpóźniej w takim czasie żeby cała huta się powybijała ta wieś jest najbrudniejsza zasyfiona menelstwo na mazowieckim za każdym razem jak tamtędy przejeżdżam to zamkniętymi szybami bo tak śmierdzi menelstwem i potem rumuny ich przyszłość tłuczenie butelek na taśmie i siedzenie pod blokiem omijajcie ten skansen

  • Gość - niezalogowany 2018-04-21 20:35:33

    Huta i wygoda policja zamiast coś zrobić z pijakami i psycholami to nic nie robi

  • gość 2018-04-21 23:05:01

    Człowiek z miasta chyba się odezwał... Ja jestem z Trąbek i się tego nie wstydzę. Wszędzie nie brakuje menelstwa. A jeśli nie pasuję to można inna drogą jeździć..

  • Gość - niezalogowany 2018-04-22 10:06:53

    W Trabkach mieszkają też uczciwi i porządni ludzie. A jak tak Ci nie pasuje jeździć to nie znajdź inną drogę :). Nie ocenia się wszystkich jedną miarą . Ciekawe jaki Ty jesteś i twoja miejscowość .

  • gość 2018-04-22 11:27:11

    a do mnie fikał i ostygł nawet na drugą stronę przechodził jak mnie widział

  • Gość - niezalogowany 2018-04-22 13:41:10

    Akurat na wygodzie są tylko niegroźne pijaczki. A z Huty banda nierobów i złodziei

  • Tak gość z miasta - niezalogowany 2018-04-22 18:07:35

    Baranie uwas się czas zatrzymał dalej słuchacie 2paka chodzicie w ubraniach z gimnazjum i podstawuwki wstyd tam dzieci chować i z tamtąd pochodzić patologia zajadę nasrać wam na środku a wy zbiegnięcie się i będziecie myśleli że to ufo brudasy ćpuny

  • Gość - niezalogowany 2018-04-22 22:19:42

    Panie z miasta ;) anaalfabetyzm chyba się szerzy w twojej miejscowości ;). Najpierw spójrz na siebie ,a potem oceniaj. I naucz się poprawnej polszczyzny . Bo słoma z butów wystaje , a czujesz miasto .

  • Gość - niezalogowany 2018-04-22 22:20:58

    Wygoda tez nie spokojna co drugi dzień interwencje

  • Gość - niezalogowany 2018-04-23 10:12:38

    Zazwyczaj tacy ludzie jak ty mowia o kims zle bo nie moga powiedziec o sobie nic dobrego

  • Gość - niezalogowany 2018-04-23 10:27:47

    Do goscia z miasta- wszędzie są ludzie z problemami, w kazdym miescie i wsi. Obraziłeś mieszkańców Trąbek, oraz pracujących w hucie. Ciekawe czym Ty się zajmujesz..? Taki jestes mocny w slowach,a te szyby w aucie zamykasz bo się pewnie boisz:) Tacy ludzie ktorzy przez internet wypowiadaja się w ten sposob jak Ty, czują moc, bo są anonimowi, to w gruncie rzeczy sfrustrowane osóbki. Więc ochłoń czlowieku, nie obrażaj ludzi...a jak Ci smierdzi potem, to się poprostu umyj.

  • Analfabetka z miasta - niezalogowany 2018-04-23 15:51:44

    Szczerze to wole być analfabetką i pisać z błędami jak pan z miasta niż mieszkać w takiej patologii jak Trąbki, same ćpuny, pijaki i nic więcej... miasto zatrzymało się w czasach PRLu, jedyne co Was ratuje to Huta bo nic byście nie mieli a takto przynajmniej cała wieś tam pracuje, z reszta w Hucie też menelstwo jak potraficie przy maszynach stać nawaleni z piwem. Nie wspominając o wiekszości facetów którzy narobili dzieci a żeby się nimi zająć to żaden nie potrafi bo jedyne wartości w życiu to faj w gębie i piwo pod sklepem a w dzień wyplaty ćpanie!!!!

  • Chłopak z miasta - niezalogowany 2018-04-23 18:11:59

    Pocałujta mnie wszyscy z trąbek w du.. .. tak jestem z miasta śmierdzę potem ale nie bardziej nisz wy i jeszcze jedno każdy w trąbkach alkoholik ćpun powinien zostać odizolowani od społeczeństwa bo robią brut syf i hańbę polskiej ojczyznie kto jest zatym żeby zrównać ziemią i żyto posiać proszę o komentarz :)

  • Gość - niezalogowany 2018-04-23 21:54:45

    Piszesz ze miasto zatrzymalo sie w czasach PRL a od kiedy Trabki to miasto ? A u was w miescie to nie ma menelow ? Uwazacie ze u was w miescie lepiej jest ? Same przebierance bo nawet ubrac sie nie potraficie a cpunow jest pelno bo idac glupim chodnikiem mozna minac nacpana patologie co Ida I sie ciesza h..wie z czego za przeproszeniem.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-23 23:26:34

    Aaaaaa bo te co się tak cieszą to z trąbek są.

  • Chłopak z miasta - niezalogowany 2018-04-24 05:31:44

    Ale dałeś komentarz długo się zastanawiałeś wszędzie znajdzie się patologia ale nie w takich dużych ilościach jak w trąbkach jak by zamknęli chute szkła to ci ludzie z tej osady wsi patologi by nie wiedzieli co zrobić bo nic innego nie umiom w każdej rodzinie jest tam alkoholik lub narkoman i niepie .......l mi głupot że tak nie jest boli cię to bo sam w tym gównie siedzisz i wstyd ci się przyznać. Precz zdiadostwem

  • Analfabetka z miasta - niezalogowany 2018-04-24 07:47:15

    Nie bez powodu mam napisane Analfabetka haha do tego stopnie, że pomyliłam waszą wieś z miastem :D zgadzam się wszedzie są ćpuny, menele ale rozejrzyj się dookoła wszystkie miasta czy wsie w powiecie wyglądają normalnie wszedzie można spotkać czy pijaczka czy ćpuna czy brzydko ubranego człowieka ale u Was w Trąbkach tak chodzi każdy bez wyjątku a najgorsze w tym wszystkim jest to że wy uważacie to za normalne, i ciągniecie dalej taką patologie, szerzycie brud, menelstwo ćpuństwo i huk wie jakie jeszcze choroby haha :) najlepiej to jakby Was odgrodzili nie tylko od strony czarnej drogi ale od wszystkich stron !

  • Bedok - niezalogowany 2018-04-24 07:52:47

    "w każdej rodzinie jest tam alkoholik lub narkoman " - ciekawe bo ja sam mieszkałem w hucie i 95% mojej rodziny mieszka w hucie i jakoś nikt u nas nie był alkoholikiem ani narkomanem. Ciekawe stwierdzenie Panie idealny.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-24 07:54:22

    Ja jestem z Trąbek i zgadzam się że ta wieś to dziadostwo, menelstwo i strach gdziekolwiek z dziećmi wyjść i pokazywać im taką patologie. Kto mądrzejszy to ucieka stąd jak najdalej i się nie dziwie sam się stąd wyprowadziłem bo szkoda życia na szerzenie takiej patologii co tam się dzieje !

  • Gość - niezalogowany 2018-04-24 08:36:07

    Chłopak z miasta, zanim coś napiszesz to weź słownik do ręki bo oczy bolą.

  • Ludzie z miasta bez słownika : - niezalogowany 2018-04-24 09:38:27

    Oczy bolą moze od ćpania a nie od czytania panie gościu nauczycielu ortografi, my z miasta wolimy robić błędy i żeby Was oczy od tego bolały niż patrzeć na waszą patologie bo od tego bardziej oczy napier....ą

  • Chłopak z miasta - niezalogowany 2018-04-24 11:35:27

    Widzicie ćpuny nawet osoby mieszkające w trąbkach mają takie same zdanie ćpuny pedofile i k......y bez zasad wstyd żeby własnej miejscowości nie można było z dziećmi na spacer wyjść bronisz tego dziadostwa bedok czyli tym dziadostwem jesteś i pewnie nie masz dzieci .

  • Gość - niezalogowany 2018-04-24 12:12:10

    U was w miastach sa jeszcze gorsze patologie bo tyle jest slychac o morderstwach ze sie zarzynaja a potem ciala w wersalkach chowaja I zyja w tym smrodzie a wy sie wywyzszacie ze lepsi jestescie niz mieszkancy trabek. Komu nie pasuje to niech przez trabki nie jezdzi a skoro tak wszystko wiecie to widac ze jednak czesto w tych trabkach bywacie. Ha ha

  • Chłopak z miasta - niezalogowany 2018-04-24 15:04:39

    Do ostatniego komentarza za dużo wiadomości oglądasz tu nikt nie pisze o wersalkach tylko o tym co uwas się dzieje tylko jesteś takim imbecylem i tego nie rozumie k.......a chodzi o ludzi dzieci którzy boją się wychodzić bo cały czas coś jak nie pedofil to narkoman alkoholik k.. ..... Jak dowas się wierzda to smrut brut i ubustwo i dziwię się ludziach którzy chowają tam dzieci

  • Gość - niezalogowany 2018-04-24 15:06:19

    A co do huty szkla to ludzie z miasta tez tu pracuja I to jeszcze wiecej jak z trabek. Pewnie was do pracy tu nie przyjeli bo z taka inteligencja to nie dziwne I zal w du ..e sciska

  • Gość - niezalogowany 2018-04-24 17:43:41

    Narzekacie na te Trabki a wiecie lepiej co sie dzieje jak my skoro tak strach tu dzieci wypuszczac to po co tu przyjezdzacie ja tego nie rozumiem. Tu jest artykul o tragedi ktora miala miejsce a wy takie komentarze piszecie. Nigdzie niema ludzi idealnych czy w miescie czy w Trabkach czy na innych wsiach jest wszedzie to samo a kazdy sie tylko na Trabki uwziol . Przeciez nie musicie tu przyjezdzac skoro wam to nie odpowiada. Zaczelo sie komentowanie tylko zachowanie adriana g. a przeciez we 3 uczestniczyli w bujce a skonczylo sie na wywyzszaniu sie kto I gdzie jest lepszy.

  • Analfabetka z miasta - niezalogowany 2018-04-24 18:29:37

    Osobiście do wsi ani ludzi ze wsi nic nie mam znam duzo i osobiscie lubie (nie z Trąbek), ale wasza osada czy wieś czy dziura jak zwał tak zwał to naprawde koniec świata, totalny PRL, zatrzymaliście się w czasie, nie umiecie poradzić sobie z czlowiekiem który napastuje dzieci osoby starsze i na kogo mu padnie danego dnia i chwalicie jeszcze ćpunów którzy robią sobie na tym czlowieku samosąd więc gdzie wasze mózgi? Przejezdzam przez Trąbki rzadko bo musze gdyby była inna trasa tam gdzie jezdze nigdy bym nie zajechała i nie zasmiecała sobie ani pluc ani samochodu tym waszym powietrzem. Ludzi z Trąbek tez znam az wstyd sie przyznac ale zaden z tych ludzi nie jest normalny tylko patologia od ktorej trzymam Sie jak najdalej. Powodzenia wam zycze i dobrego życia w tym syfie!

  • Gość - niezalogowany 2018-04-24 20:03:14

    Weźcie się za robotę zamiast wypisywać te głupoty. Niektórzy niech się polskiego nauczą bo siara jak cholera.

  • Gość 1 - niezalogowany 2018-04-25 09:29:00

    Do ludzi z Miasta odpier... sie od Trabek bo k... U was jest jeszcze wiecej cpunow np koszary czy romanowka a wywyzszacie sie h.. wie czym bedoki jedne. Bo w Trabkach tragedia sie stala to zrobiliscie ze wszystkich ludzi menelow I cpunow a u was to co jest to samo stanie pod blokiem I zebranie o papierosa I dobrze ktos napisal ze polowa to przebierance !!

  • gość 2018-04-25 09:58:26

    Nie wierzę co tu czytam. Od 15 lat mieszkam w Trąbkach i szczerze niczym nie różnią się od innych miejscowości w powiecie garwolińskim. Przejedźcie się po Miętnem, Pilawie,Gocławiu i nawet Garwolinie w godzinach wieczornych, wszędzie możecie dostać wp....l. i kupić narkotyki. Kto tu nie mieszka ,nie widzi jak miejscowość się zmienia, a kto nie wtopił się w społeczność to nie zauważa jak dużo mieszka tu fajnych ludzi. I mówię to z doświadczenia, osoby, która przeprowadzając się do Trąbek miała takie same wyobrażenia jak większość. Więc kto twierdzi że mieszkają tu ćpuny, menele itp. niech raczej rozejrzy się wokół siebie, czy czasem u niego w rowie nie leży jakiś pijaczek.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-25 21:59:49

    Nie wdawajcie się w dyskusje z tym smiesznym niby "GOŚCIEM Z MIIASTA"...to się pajac przymknie wreszcie.