:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C bezchmurnie

Remont mostu w Górze Kalwarii - są utrudnienia

Inne Powiat, Remont mostu Górze Kalwarii utrudnienia - zdjęcie, fotografia

Od wczoraj na moście w Górze Kalwarii trwają prace remontowe. Kierowcy napotkają utrudnienia, w ciągu dnia ruch będzie prowadzony wahadłowo.

Na stronie GDDKiA Warszawa czytamy:

W związku z remontem łożysk i dylatacji mostu w Górze Kalwarii, od poniedziałku 30.04 br. nastąpi zmiana w organizacji ruchu. W godzinach 7.00-18.00 wprowadzony zostanie ruch wahadłowy (most zostanie zwężony do jednego pasa ruchu) oraz ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Od 7.05 br. ruch wahadłowy będzie obowiązywał całą dobę.

Wykonawcą robót jest firma WPM MOSTY. Wartość zadania zgodnie z zawartą umową to ok. 614 tys. zł. Planowany termin zakończenia robót to połowa czerwca br.

 

(źródło GDDKiA Warszawa, fot. Google Maps, opr. KK)

Miejsce zdarzenia mapa Garwolin


Remont mostu w Górze Kalwarii - są utrudnienia komentarze opinie

  • gość 2018-05-01 15:55:19

    no to będzie prze...ane

  • Kierowca - niezalogowany 2018-05-01 22:39:26

    Korki korki korki po 10 km to będzie codzienność nie tylko w piątek stojąc od Grojca

  • Nika - niezalogowany 2018-05-02 08:03:45

    Teraz to dopiero będą korki z każdej strony. Masakra!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-05-02 16:34:27

    Te firmy to nie myślą.budowa siedemnastki jednocześnie z koleją LK7 teraz góra Kalwaria rozkopana i do tego remont mostu na Wiśle.kto wydaje takie durne pozwolenia ???

  • gość 2018-05-02 22:11:55

    Trzeba będzie się z promem w Antoniówce przeprosić:)

  • Gośćtttt - niezalogowany 2018-05-03 10:47:00

    Ludzie wy jesteśe tak grupie lub gorzej polskie drogi są hu...wo a nic nie robią jak robią to wy mase żale że robią że będą roki udrzece cię w głowę w słup

  • gość 2018-05-04 09:58:07

    Bardzo DOBRZE. Może tego debila w saabie co reklamuję naprawy maszyn trochę przystopuje. chyba chłopina nie zna przepisów bo 90km/h po za terenem zabudowanym to on ma jak musi za kimś jechać i jak jadą samochody z przeciwka, to samo w terenie zabudowanym 50km/h . Jak to będzie czytał to na moscie jest 50km/h a nie 150, taka mała różnica.

  • Gość 666 - niezalogowany 2018-05-07 08:42:31

    Ale co ty się czepiasz, pokaż mi takiego co tam 50 jedzie. Chyba że ty taki przepisowy jesteś. Większość śmiga tam grubo ponad 100. A tak wogóle to tam nr telefonu jest na szybie więc zadzwoń i pogadaj ciekawe czy też tak będziesz kozaczył.

  • Piaseczanin - niezalogowany 2018-05-07 11:13:30

    Ten od Saaba cały czas jeździ jak wariat.... Jak kogoś zabije to może być za późno, aby dotarło co to jest ograniczenie prędkości.... To jest właśnie WG - wariat Garwoliński ....

  • Ania - niezalogowany 2018-05-07 11:18:11

    Ja tego Saaba od maszyn do szycia mam nagranego na podwójnej ciągłej. Będę musiała zgrać. Widziałam go już kilka razy jak kozaczy.

  • gość 2018-05-08 16:31:12

    czarny SAAB na WG?

  • gość 2018-05-09 08:08:29

    Dzisiaj jechałem od strony Kołbieli. Korek o godzinie 5. 45 już od ronda w Sobiekursku. Czas oczekiwania 57 min. Na moście o 6, 50 żadnego robotnika. wachadło na odcinku 40 m. Wczoraj o 16 tej korek od kołbieli w kierunku Grójca od Celestynowa. Pracować na moście powinny trzy zmiany ludzi. Chyba że nie mogą dojechać.

  • gość 2018-05-09 08:43:24

    Tak ten saab z WG to wariat

  • gość 2018-05-09 09:40:26

    tego co zaplanował remont w tym trybie powinni za jaja powiesić

  • gość 2018-05-09 09:55:57

    Wczoraj o 22 wracałem z Grójca korek przed GK. Już na moście debile wyprzedzają i jadą na czerwonym byle tylko przejechać. Znam tego Saaba na WG chory człowiek, może chce kogoś zabić i znowu wrócić za kratki?

  • Ktoś - niezalogowany 2018-05-09 10:16:56

    osobowym samochodem to można będzie dołem i wyjeżdża sie kolo kosciola tego na gorce

  • gość 2018-05-09 10:40:49

    ktoś -"osobowym samochodem to można będzie dołem i wyjeżdża sie kolo kosciola tego na gorce" Kiedy ty tamtędy jechałeś? tam jest już wszystko zasypane, nie pojedziesz nigdzie a po za tym to most stoi a razem z nim rondo.

  • gość 2018-05-09 12:25:02

    ..."osobowym samochodem to można będzie dołem i wyjeżdża sie kolo kosciola tego na gorce"...... no nie bardzo bo pamiętać należy że budowana jest obwodnica Góry Kalwarii i ten fragment ulicy (Świętego Antoniego) jest zamknięty...

  • gość 2018-05-09 14:05:18

    Na rondzie w Sobiekursku i w Górze powinna stać Drogówka i regulować ruch. Debile wjeżdżają na ronda bez możliwości zjazdu i blokują ruch we wszystkich kierunkach. Wczoraj po południu jechałem z Mińska do Góry 4.5h.

  • Gość Saab wg - niezalogowany 2018-05-10 06:53:18

    Moi drodzy precyzujcie trochę bo czuję się pokrzywdzony, jeżdżę jak wszyscy a zawsze mija mnie niebieska śkoda na WM. Jest paru innych którzy notorycznie walą na oślep szczególnie rano.

  • Gość Magdalena - niezalogowany 2018-05-10 06:56:50

    Ten pan od Saba wszystko robi szybko, zawiozłam mu łucznika to zanim dojechałam do domu to już była gotowa.

  • Dawid - niezalogowany 2018-05-10 19:12:27

    Brawo rozumiem remonty bo trzeba robić a czy ktoś z geniuszu którzy siedzą przy biurku pomyślał że inni stoją w korkach po 4 godziny

  • gość 2018-05-11 12:33:38

    jezeli sterowanie jest ręczne ruch idzie w miarę płynnie, puszczają długimi "falami" samochody, ale po godzinach pracy gdy jest sterowanie światłami tragedia.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-11 18:11:39

    Wczoraj jechałam z Mińska na Warkę 2,5 godziny. Od ronda w Sobiekursku do Góry ponad godzinę stania w okolicach godziny 19,30 coś okropnego!!!!

  • gość 2018-06-18 14:20:40

    Ktoś się orientuje, ruch na moście w Górze Kalwarii już przywrócony ?

  • gość 2018-06-18 21:09:25

    Dzisiaj było normalnie.