:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Rodzice zginęli w wypadku – możesz pomóc osieroconym dzieciom

Inne Powiat, Rodzice zginęli wypadku możesz pomóc osieroconym dzieciom - zdjęcie, fotografia

Kuba, Zuzia, Wiktoria i Bartek stracili rodziców w tragicznym wypadku, do którego doszło na przejeździe kolejowym. Ich rodzice zginęli w aucie, w które uderzył pociąg. Osieroconym dzieciom można pomóc, biorąc udział w Charytatywnym Balu Andrzejkowym.

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę 1 lipca w Zabieżkach (powiat otwocki). Mężczyzna, wjeżdżający na niestrzeżony przejazd kolejowy nie zauważył nadjeżdżającego pociągu, który uderzył w auto. Podróżujące samochodem małżeństwo zginęło na miejscu.

 

Małżeństwo osierociło czwórkę dzieci – Kubę, Zuzię, Wiktorię i Bartka. To właśnie dla nich Fundacja Błażeja i społeczność „Lubię Zabieżki” organizują Charytatywny Bal Andrzejkowy, który odbędzie się 24 listopada w sali bankietowej w Laurowym Dworze w Lipówkach (gmina Pilawa). Bal rozpocznie się o godzinie 20.00. Cena od pary to 300 zł. Organizatorzy zapewniają obfite menu i wspaniałą zabawę z zespołem NEXTEAM.

Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na rzecz Kuby, Zuzi, Wiktorii i Bartka. Zapisy pod nr tel: 513 145 640.

 

Organizatorzy wydarzenia poszukują sponsorów, którzy wesprą szczytny cel.

 

ur


Rodzice zginęli w wypadku – możesz pomóc osieroconym dzieciom komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl