:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C bezchmurnie

Rodzinny Festyn Sportowy w Lipówkach

Festyny - Pikniki, Rodzinny Festyn Sportowy Lipówkach - zdjęcie, fotografia

Moc atrakcji czeka na uczestników Rodzinnego Festynu Sportowego, który odbędzie się już w niedzielę 15 lipca w Lipówkach. Do udziału w wydarzeniu zaprasza Klub Sportowy Piorun Lipówki.

W niedzielę 15 lipca, o godzinie 13.00, na boisku Pioruna przy ul. Wodociągowej w Lipówkach, rozpocznie się Rodzinny Festyn Sportowy. Do udziału w pełnym atrakcji wydarzeniu zaprasza Klub Sportowy Piorun Lipówki oraz współorganizatorzy – radny powiatu garwolińskiego Mirosław Walicki oraz radny miasta i gminy Pilawa Marek Andrzejczyk.

 

Mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych 

W programie wydarzenia przewidziano liczne atrakcje. O godzinie 13.30 rozpoczną się zawody piłkarskie Turbo Kozak. O 14.30 strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipówkach zaprezentują pokaz akcji gaśniczej. Już kwadrans później wszyscy będą mogli wziąć udział w nauce tańca. O godzinie 15.00 rozpoczną się gry i zabawy ruchowe Swim&You. Pół godziny później odbędzie się mini konkurs strażacki.

Tego dnia nie zabraknie świetnej zabawy! Na uczestników imprezy będą czekały dmuchańce, fotobudka, przejażdżki motorem i kurtyna wodna. Nie lada gratką dla miłośników footballu i rzutek będzie Football Darts – gra w rzutki, połączona z piłką nożną.

15 lipca będzie można również założyć alkogogle i świadomie zobaczyć, jak wygląda świat po alkoholu. Tej lipcowej niedzieli ratownicy medyczni zaprezentują techniki pierwszej pomocy. W programie festynu przewidziano również konkursy z nagrodami.

Przedszkole Niepubliczne Puchatkowo w Lipówkach zaprasza na pokaz eksperymentów, zabawy z bańkami mydlanymi i malowanie buziek. Co ważne, dzięki sponsorom wszystkie atrakcje dla dzieci będą za darmo! O oprawę muzyczną wydarzenia zadba DJ Funboy. Nie może Was tu zabraknąć!

Na wszystkich uczestników festynu będą czekały stoiska kulinarne, między innymi z wyrobami domowymi, przysmakami z grilla, napojami i słodyczami. W Lipówkach nie zabraknie waty cukrowej i popcornu.

 

Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje burmistrz miasta i gminy Pilawa Albina Łubian. Festyn swoim patronatem medialnym objął m.in. portal eGarwolin.pl.

 

ur


Rodzinny Festyn Sportowy w Lipówkach komentarze opinie

  • gość 2018-07-12 12:19:22

    Bardzo duży wybór atrakcji, dzieci będą dobrze się bawić zwłaszcza że organizują to https://kreatorzyimprez.pl/atrakcje-dla-dzieci/

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl