:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C rozproszone chmury

Rodzinny Piknik Strażacki w Sulbinach za nami

W niedzielę 30 lipca w Sulbinach odbył się Rodzinny Piknik Strażacki. Tego dnia nie brakowało świetnej zabawy dla dzieci i dorosłych.

 

Uroczystość rozpoczęła się mszą św pod kaplicą w parafii pw. Jana Pawła II w Sulbinach. Po mszy nastąpił uroczysty przemarsz jednostek do OSP w Sulbinach. Powitania gości oraz oficjalnego otwarcia pikniku dokonali wójt gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk oraz poseł na Sejm RP Grzegorz Wożniak. W wydarzeniu uczestniczył także starosta powiatu garwolińskiego Marek Chciałowski. Strażakom towarzyszyła orkiestra dęta z OSP w Pilawie.

 

W niedzielę w Sulbinach można było oglądać wystawę sprzętu zabytkowego straży. Około godziny 13.00 rozpoczęły się turnieje piłki nożnej oraz plażowej między jednostkami OSP.

{jb_greenbox}Wyniki I Turnieju Piłki Nożnej Drużyn OSP w Puchar Prezesa Gminnych Ochotniczych Straży Pożarnych:
I miejsce: OSP Rębków
II miejsce: OSP Taluba-Feliksin
III miejsce: OSP Ruda Talubska.

Wyniki I Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej Drużyn OSP w Puchar Prezesa Gminnych Ochotniczych Straż Pożarnych 
I miejsce: OSP Sulbiny
II miejsce: OSP Rębków
III miejsce: OSP Wola Władysławowska.{/jb_greenbox}

W programie imprezy nie zabrakło również pokazów ratownictwa straży pożarnej oraz pokazu bojówki w wykonaniu kobiet z OSP Miętne. Gwiazdą pikniku był Tadeusz Drozda. Chętne panie mogły spróbować swoich sił w tańcu Latino Fitness, który poprowadziły instruktorki Dominika Banaszek-Mroczek oraz Elżbieta Rosłoń. Najmłodsi także nie mogli narzekać na brak atrakcji. Na dzieci czekały: bezpłatny plac zabaw, dmuchane zamki, basen z piłeczkami, jazda na byku, malowanie twarzy, zabawy z animatorem, wata cukrowa oraz popcorn.

Pogoda dopisała do samego końca. Zabawa taneczna przy zespole ACTIV oraz DJ Tomim trwała do późnego wieczora.

 

(GCAK, fot. GCAK, ur) 2017-08-02 14:17:16


Rodzinny Piknik Strażacki w Sulbinach za nami komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl