:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Rodzinny Piknik Strażacki w Sulbinach już w niedzielę!

Już w niedzielę 30 lipca, na placu przy OSP Sulbiny, odbędzie się Rodzinny Piknik Strażacki. Tego dnia w Sulbinach nie zabraknie świetnej zabawy dla dzieci i dorosłych.

 

Na Rodzinny Piknik Strażacki w Sulbinach zapraszają wójt gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk, Gminne Centrum Animacji Kultury w Sulbinach i OSP Sulbiny. W programie imprezy przewidziano liczne atrakcje zarówno dla małych, jaki i dużych.

 

Moc atrakcji

Piknik rozpocznie się mszą świętą, odprawioną o godzinie 11.00 w kościele p.w. Św. Jana Pawła II w Sulbinach. Po mszy odbędzie się uroczysty przemarsz jednostek na plac przy OSP Sulbiny.

Już o godzinie 13.00, na boisku, rozpocznie się Turniej piłkarski między OSP oraz Turniej Piłki Plażowej Siatkowej OSP. Uczestnicy imprezy będą mogli także podziwiać wystawę zabytkowego sprzętu strażackiego.

Na godzinę 15.00 zaplanowano pokazy ratownictwa. Już pół godziny później publiczność będzie mogła podziwiać pokaz bojówki w wykonaniu kobiet z OSP Miętne.

O godzinie 17.00 w Sulbinach wystąpi popularny komik Tadeusz Drozda, znany między innymi z programu telewizyjnego "Śmiechu warte". Następnie scenę opanują Dominika Mroczek Banaszek i Elżbieta Rosłoń – instruktorki GCAK w Sulbinach, które zaprezentują energetyczny i zmysłowy pokaz tańca latino fitness.

Od godziny 18.30 publiczność będzie bawił zespół Activ i DJ Tomi.


Podczas pikniku na najmłodszych będzie czekał m.in. bezpłatny plac zabaw dla dzieci oraz zabawy z animatorem, tor przeszkód, wata cukrowa, zakręcone frytki, klaun, malowanie twarzy, zamek dmuchany i inne atrakcje.

 

(ur) 2017-07-25 14:50:23


Rodzinny Piknik Strażacki w Sulbinach już w niedzielę! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl