:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Rodzinny piknik strażacki w Sulbinach

Kiedy: 2018-07-29 , godzina: 11:00 | Gdzie: OSP Sulbiny

Festyny - Pikniki, Rodzinny piknik strażacki Sulbinach - zdjęcie, fotografia

Gmina Garwolin, Gminne Centrum Animacji Kultury w Sulbinach i miejscowa Ochotnicza Straż Pożarna zapraszają na rodzinny piknik, który odbędzie się 29 lipca.

Po mszy świętej, która odbędzie się o godzinie 11.00 w kaplicy pw. św. Jana Pawła II, nastąpi uroczysty przemarsz pod remizę OSP Sulbiny.
O 13.00 strażacy zmierzą się w turnieju plażowej piłki siatkowej. Wydarzenie będzie komentował Piękny i Boski Zbyszek Perkowski.
O15.00 odbędą się pokazy ratownictwa, a pół godziny później druhny z OSP Miętne zaprezentują się w pokazie strażackiej bojówki.
O 17.00 na scenie pojawi się  Iness z tancerkami, a o 18.00 w pokazie tańca Latino Fitness wystąpi instruktorka GCAK w Sulbinach DBM Fitness.
O 19.00 rozpocznie się zabawa taneczna przy zespole Activ.
Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci. Na placu będzie można skorzystać z bezpłatnego placu zabaw, dmuchańców, toru przeszkód i zabaw z animatorem.

(garwolin-gmina.pl, oprac. MB)


Rodzinny piknik strażacki w Sulbinach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl