:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C zamglenie

Rodzinny piknik w przedszkolu w Michałówce

9 czerwca przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Leśne Skrzaty z Michałówki wraz z rodzicami spotkały się na rodzinnym pikniku z okazji Dnia Rodziny.

Przedszkolny plac zabaw zamienił się na ten dzień w mapę Polski z zaznaczonymi na niej miastami, którym poświęcone były poszczególne stanowiska zabaw.
Dzieci zatańczyły typowo polskie tańce takie jak: krakowiak, szot, oberek, taniec góralski i kaszubski.
Przedszkolaki występujące w działającym od tego roku chórku zaśpiewały znane piosenki "Idzie dysc", "Pałacyk Michla", "100" i "Kocham Cię Polski".
Na scenie pojawili się także rodzice, którzy przygotowali przedstawienie pt. "Szewczyk Dratewka". Niezwykły scenariusz, piękna choreografia, scenografia, a także aktorzy, znani na co dzień z całkiem innych ról, wszystko to stworzyło wspaniały klimat, który sprawił, że widzowie oglądali spektakl jak zaczarowani.

Po występach całe rodziny udały się do kącików animacyjnych. Można było poczuć się jak żołnierz w kąciku militarnym przygotowanym przez Mariusza Baran i Andrzeja Żołądek- żołnierzy Wojska Polskiego. W innym kąciku można było skosztować pysznego oscypka prosto z Tatr. Rodziny miały możliwość zrobienia sobie zdjęcia na tle gór. Gdzie indziej można było ozdobić własnoręcznie tarczę rycerską, czy uwić biało-czerwony wianek. Dzieci miały okazję przejść tor przeszkód do Smoka Wawelskiego, który malował im twarze w naszych narodowych barwach. Można było też pomalować kawałek wspólnie stworzonego zamku. Była także prawdziwa polska grochówka, inne przekąski i oczywiście słodka kawiarenka, gdzie można było skosztować ciasta upieczonego przez mamy.

Następnie chętni rodzice wzięli udział w emocjonującym teleturnieju „Kocham Cię Polsko!”, a po tym synowie mogli rozegrać mecz ze swoimi tatusiami.

Drugą częścią imprezy była „Randka dla chętnych rodziców”, czyli potańcówka pod gołym niebem w pobliskim parku przy Dworku w Miętnem.

Sponsorami imprezy byli: Zakłady mięsne ŁMEAT-ŁUKÓW S.A., Magdalena i Paweł Ostrowscy, Atelier A.P.P. Fotografia Ślubna, Mariusz Baran i Andrzej Żołądek,Szkoła Językowa Helen Doron- Agnieszka Biedrunka-Ujma i Tomasz Ujma, Dorota i Mariusz Leszek, Piekarnia OSKROBA, Piekarnia PSS SPOŁEM Garwolin

(inf.prasowa, fot. Anna Piotrowska- Pyra- Atelier A.P.P. Fotografia Ślubna, oprac. MB)


Rodzinny piknik w przedszkolu w Michałówce komentarze opinie

  • gość 2018-06-14 08:55:42

    Ale piękne zdjęcia, widać na nich pracę Pań, dzieci, rodziców. Gratulacje dla Pani pełniącej obowiązki dyrektora. Dobrze pasuje na to stanowisko!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl